comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Igor Tudor'un tazminat beklentisi

24 Kasım 2017, Cuma 10:51
Galatasaray'da Igor Tudor'un tazminat beklentisi

Galatasaray yönetimi Igor Tudor'a Aytemiz Alanyaspor ve Beşiktaş maçları ile son bir şans verirken, Hırvat teknik direktör bu düşüncenin aksini düşünüyor.

FutbolArena - Galatasaray'da koltuğu artık iyice sallanan, yerine teknik direktör adayları yazılan Hırvat çalıştırıcı Igor Tudor'un Aytemiz Alanyaspor mücadelesinde alınacak kötü sonuçta bile istifa etmeyeceği belirtildi.


Galatasaray'da Igor Tudor ile yollar ayrılacak mı?


Galatasaray yönetimi Aytemiz Alanyaspor ve Beşiktaş maçlarında son şans verdiği teknik direktör Igor Tudor, alınacak kötü sonuçlardan sonra bile istifa etmeyi düşünmediği öğrenildi. Habertürk Gazetesi'nde yer alan habere göre, Hırvat hocanın bu tavrındaki ana nedenin, kontratındaki 400 bin Euro'luk tazminat maddesi olduğu, yönetim baskı yapsa bile asla istifa etmeyi kabul etmeyeceği bildirildi.

400 BİN EUROLUK TAZMİNAT MADDESİ BULUNUYOR
Yönetime yakın kaynaklar ise bu tazminatın yarım sezon için 200 bin Euroolduğunu, Tudor'un gönderilmesi durumunda kendisine sadece bu miktarın verileceğini ifade ediyor. Tudor'a Alanya ve Beşiktaş maçlarında son şans veren Galatasaray yönetimi, hem lider olunması hem de hem de operasyonun zamanlaması nedeniyle tepki alabileceğini hesaplayarak yarınki 90 dakikanın sonucunu beklemeye başladı.

Sarı kırmızılı takımla ilgili diğer gelişmeler için Galatasaray Haberleri özel sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)