comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Igor Tudor'un Selçuk İnan'a sahip çıkmasının nedeni Fernando

30 Eylül 2017, Cumartesi 09:58
Galatasaray'da Igor Tudor'un Selçuk İnan'a sahip çıkmasının nedeni Fernando

Galatasaray teknik direktörü istenmeyen adam ilan edilen Selçuk İnan konusunda Galatasaray taraftarından farklı düşünüyor.

FutbolArena - Galatasaray taraftarları tarafından istenmeyen ilan edilen ve çıktığı karşılaşmalarda ıslıklı protestoya maruz kalan Selçuk İnan'a teknik direktör Igor Tudor sahip çıkıyor. Selçuk İnan ile özel görüşme yapan Hırvat teknik direktör Selçuk İnan'dan vazgeçmiş değil.


Galatasaray'da Selçuk İnan bilmecesi


Oynadığı futbol nedeni ile sık sık Türk Telekom Stadyumu'nda ıslıklanan Selçuk İnan, Antalyaspor maçında sonradan oyuna girerek Fernando Muslera'dan kaptanlık pazubandını alması sarı kırmızılı taraftarların tepkisine neden oldu.

''YA FERNANDO'YA BİR ŞEY OLURSA?''
Milliyet Gazetesi'nde yer alan habere göre, Galatasaray'da geleceği tartışılan isim olan Selçuk İnan'a Igor Tudor'dan destek geldi. Hırvat teknik adam tecrübeli futbolcunun kendileri için önemini ise "Ya Fernando'ya bir şey olursa?" sorusuyla özetledi.

''TARAFTAR ANLAYIŞLI OLMALI''

Yardımcılarıyla değerlendirme yapan Hırvat çalıştırıcı, "Selçuk İnan'ı kazanmak zorundayız. Bu sezon 11 kişi ile bitmez. Üstelik Fernando'ya bir şey olursa yerine oynatabileceğim en uygun isim Selçuk. Bize düşen mutlaka Selçuk'u en iyi duruma getirmek. Ancak taraftarımız da bu konuda anlayışlı olmalı" diye konuştuğu öğrenildi.

Sarı kırmızılı takımla ilgili diğer gelişmeler için Galatasaray Haberleri özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

Selen Yakıcı İle Top 5 (27 Ekim 2020)