comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Igor Tudor'un Kayserispor planı! Selçuk İnan..

10 Ağustos 2017, Perşembe 09:12
Galatasaray'da Igor Tudor'un Kayserispor planı! Selçuk İnan..

Galatasaray teknik direktörü Igor Tudor'un Kayserispor maçında kafasında bulunan ilk 11 Cezayirli yıldız Feghouli'nin durumuna göre değişecek.

FutbolArena - Galatasaray teknik direktörü Igor Tudor, Kayserispor maçı öncesinde kafasında birden fazla plan kurmuş durumda. Galatasaray kaptanı Selçuk İnan ise Kayserispor maçında yedek başlama ihtimali yüksek görünüyor.
 

Galatasaray'da Selçuk İnan, Kayserispor maçında yedek mi kalacak?


Galatasaray teknik direktörü Igor Tudor, Cezayirli yıldızın Kayserispor maçında yetişmesi durumunda farklı bir kadro çıkarmayı hedefliyor.

Milliyet Gazetesi'nde yer alan habere göre, Östersunds bozgunu ve hazırlık kampında alınan sonuçlar nedeniyle üzerinde büyük bir baskı olan Tudor, Kayserispor maçında tüm kozlarını oynama düşüncesinde. 


Galatasaray'da Igor Tudor'un Kayserispor planı


FEGHOULİ KAYSERİSPOR MAÇINA YETİŞİRSE
1- Igor Tudor her olasılıkta Ndiaye-Fernando ikilisini sahaya sürecek. Hertha Berlin maçında fiziksel durumları ve performanslarına tam not veren Tudor, Ndiaye-Fernando ikilisi ile maça başlayacak.

2- Tudor, kaptan Selçuk İnan'ı kulübeye çekecek. Performansı eleştirilen, taraftar tepkileri yüzünden mutsuz olan Selçuk İnan, uzun yıllar sonra ilk kez taktiksel açıdan kesik yiyip kulübede oturacak.

3- 10 numarada Belhanda, kanatlarda ise Rodrigues ve Feghouli ikilisi sahada olacak. Bu durumda G.Saray sahaya 10 yabancı ile çıkacak.

CEZAYİRLİ YILDIZ FEGHOULİ YETİŞMEZSE

1- Kaptan Selçuk İnan, ilk 11'deki yerini kaptırmayacak ve Kayserispor karşılaşmasına orta sahada başlayacak. Ancak Galatasaray takımında taşlar yerinden oynayacak.

2- Orta sahada Selçuk İnan-Fernando ikilisi yan yana görev yapacak.

3- Sneijder'ın yerine 10 numara pozisyonuna transfer edilen Belhanda, Galatasaray forması ile çıkacağı ilk maçında kanatta görev yapacak.

4- Tudor'un, "Şampiyonluk hamlesi ve o benim jokerim" ifadesi kullandığı Ndiaye ise 10 numara pozisyonunda görev alacak.

Sarı kırmızılı takımla ilgili diğer gelişmeler için Galatasaray Haberleri özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (24 Eylül 2020)