comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Igor Tudor'dan Beşiktaş yasağı

25 Kasım 2017, Cumartesi 09:52
Galatasaray'da Igor Tudor'dan Beşiktaş yasağı

Galatasaray teknik direktörü Igor Tudor, Beşiktaş derbisini dillerinden düşürmeyen oyuncularına sert uyarı geldi.

FutbolArena - Galatasaray'da koltuğu iyice sallanan Igor Tudor, Aytemiz Alanyaspor mücadelesi öncesinde Florya Metin Oktay Tesisileri'nde Beşiktaş yasağı getirdi. Hırvat çalıştırıcı Beşiktaş derbisini dillerinden düşürmeyen futbolcularını uyardı.


Galatasaray'da Igor Tudor'dan Beşiktaş yasağı


Galatasaray teknik direktörü Igor Tudor'dan oyuncularına Beşiktaş yasağı geldi. Milliyet Gazetesi'nde yer alan habere göre, Galatasaray Teknik Direktörü Igor Tudor, Alanya maçı öncesinde, Beşiktaş derbisini dillerinden düşürmeyen futbolcularını uyardı. Hırvat teknik adam, "Önümüzde ilk önce geçmemiz gereken bir sınav var" diyerek maç maç düşünülmesi gerektiğini hatırlattı.

''BİZİM İÇİN YAKIŞMAYAN BİR DÖNEM GEÇİRDİK''
Hırvat teknik adam, "Bizim için hiç de iyi olmayan ve bize yakışmayan bir dönem geçirdik. Beşiktaş maçını şimdiden konuşmanız doğru değil. Önümüzde, ilk önce geçmemiz gereken bir sınav var. Alanyaspor ilginç ve tehlikeli bir takım. Bu takıma karşı dikkatli olmak zorundayız. Üstelik nefes almaya ve tekrar ayağa kalkmaya ihtiyacımız var. Bugünden Beşiktaş'ı konuşmanız çok erken. Evet o maç bizim için önemli ama öncelikle karşımızda yenmemiz gereken bir takım var" uyarısında bulundu.

Sarı kırmızılı takımla ilgili diğer gelişmeler için Galatasaray Haberleri özel sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)