comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Igor Tudor'dan basın ve medya kararı

02 Ağustos 2017, Çarşamba 15:02
Galatasaray'da Igor Tudor'dan basın ve medya kararı

Galatasaray'ın Östersunds'a elenmesi sonrasında eleştirilerin odağı haline gelen Igor Tudor, takımı basın ve medyadan uzak tutmaya başladı.

FutbolArena Özel - Galatasaray Teknik Direktörü Igor Tudor, Sarı-Kırmızılı takımın UEFA Avrupa Ligi 2. turunda Östersunds'a elenmesinin ardından eleştirilerin odak noktası olmuştu. Galatasaray Transfer ile ilgili son dakika gelişmeleri FutbolArena'da.

Mircea Lucescu'nun göreve getirilmesine boyun eğen ve yaşanan gelişmeler, eleştiriler üzerine medyaya karşı olumsuz bir tavır sergileyen Igor Tudor, bunlara bir yenisini daha ekledi.
 

Igor Tudor basına neden tavır aldı?


Pazar günü, Galatasaray takımını basına açık idmanda, gazetecilerin 300 metre ötesinde çalıştıran Hırvat teknik adam bugün de Avusturya kampında sarı kırmızılıların idmanının yalnızca 30 dakika açacak. Düz koşu çalışmasını basın mensuplarına açan Tudor, taktik çalışmayı ise medyaya kapattı.
Galatasaray'ın hazırlık maçları dahil halen taraftarın istediği futbolu ortaya koyamaması ve artan eleştirilerin ardından Tudor, herhangi bir oyuncunun kampta basının karşısına çıkıp açıklama yapmasına da izin vermedi.

Galatasaray ile ilgili tüm gelişmeleri Galatasaray Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (22 Eylül 2020)