comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Igor Tudor'a resmi sitede ulaşılamıyor!

18 Aralık 2017, Pazartesi 12:31
Galatasaray'da Igor Tudor'a resmi sitede ulaşılamıyor!

Galatasaray Teknik Direktörü Igor Tudor ile yönetim yolları ayırma kararını almasının ardından resmi internet sitesindeki durum dikkat çekti.

FutbolArena - Igor Tudor'la yolların ayrılmasıyla birlikte, Galatasaray'ın resmi internet sitesinde teknik kadronun bulunduğu sayfaya ulaşılamıyor. 

Evkur Yeni Malatyaspor maçında alınan 2-1'lik yenilginin ardından Galatasaray Yönetimi'nin Teknik Direktör Igor Tudor'la yolları ayırdığı iddia edilirken, Galatasaray'ın resmi internet sitesi olan galatasaray.org'da teknik kadro sayfasına ulaşım sağlanamıyor.
 

Galatasaray'da Igor Tudor kovuldu


Galatasaray'da uzun zamandır teknik direktörlüğü tartışılan isim Hırvat Igor Tudor ile yollar ayrıldı. Sezon başında Östersunds'a elenip UEFA Avrupa Ligi'ne veda eden ve daha sonrasında iyi başlanılan Süper Lig'de verilen puan kayıplarından sonra teknik direktör Igor Tudor ile yollar ayrıldı.
SAAT 14:00'DA YAPILACAK YÖNETİM KURULU TOPLANTISI İLE TUDOR İLE YOLLAR AYRILACAK

Bugüne kadar Teknik Direktör Igor Tudor'un en büyük destekçisi olan Başkan Dursun Özbek de Hırvat teknik adam ile yolların ayrılması kararını aldı.

Gece geç saatlere kadar süren görüşmeler ışığında Başkan Dursun Özbek, Tudor'un sözleşmesinin feshedilmesini onayladı. Kısaca Galatasaray'da bugün saat 14:00'te yapılacak olan Yönetim Kurulu toplantısının ardından Tudor ile yollar ayrılacak.

KULÜP AVUKATLARINA BİLGİ VERİLDİ

FutbolArena'nın edindiği bilgiye göre, Başkan Özbek'in talimatı üzerine kulüp avukatlarının Igor Tudor'un fesih sözleşmesini de hazırlamaya başladığı öğrenildi. Sarı kırmızılı kulüp Tudor'a 400 bin euro tazminat bedeli ödeyecek

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.