comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Igor Tudor için net karar

08 Ağustos 2017, Salı 11:07
Galatasaray'da Igor Tudor için net karar

Galatasaray'da başkan Dursun Özbek'in yeni sezona Igor Tudor ile başama konusunda kararlı olduğu öğrenildi.

FutbolArena Özel - Galatasaray Transfer çalışmalarına devam ederken teknik direktör Igor Tudor'un geleceğiyle ilgili iddialar da ortaya atılmaya devam ediliyor. Galatasaray'da Fatih Terim sesleri yükselmeye devam etse de Başkan Dursun Özbek'in gündeminde böyle bir konu kesinlikle yok!
 

Galatasaray'da Tudor'un yerine Fatih Terim gelecek mi?


Tudor'un istek ve talepleri doğrultusunda takımı yeniden inşa eden Başkan Dursun Özbek, Hırvat teknik adamın kurduğu bu kadro ile sezona başlamayı hak ettiği düşüncesinde... Bunu sık sık dile getiren Dursun Özbek, "'Tudor'un istediği takımı kurduk. İstekleri doğrultusunda birçok transfere imza attık. Bu kurduğu kadro ile şampiyonluk yarışında olmak Tudor'un hakkı" ifadeleri ile Galatasaray'ın kesinlikle sezona Hırvat hoca ile başlayacaklarını söyledi.

DURSUN ÖZBEK, FUTBOLARENA'YI DOĞRULADI
FutbolArena'nın bu haberi sonrası açıklamalarda bulunan Dursun Özbek, Tudor'un arkasında durduklarını doğrulayarak şu ifadeleri kullandı:

"Tudor bizim antrenörümüz. Galatasaray'ı başarıya götürmek için elinden geleni yapıyor. Hocamızı destekliyoruz. Tudor'dan yana en ufak bir kuşkumuz yok. Biz gelecek 5 yılın planını yapıyoruz. Öküz altında buzağı aramasınlar."

Sarı Kırmızılı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (18 Ekim 2019)

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.