comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Igor Tudor: ''Henüz %70 ile oynuyoruz''

21 Ağustos 2017, Pazartesi 09:36
Galatasaray'da Igor Tudor: ''Henüz %70 ile oynuyoruz''

Galatasaray teknik direktörü Igor Tudor, takım olarak henüz tam anlamı ile hazır olmadıklarını belirtti. Detaylar haberimizde.

FutbolArena - Galatasaray, Süper Lig'in ilk iki haftasında aldığı sonuçlarla taraftarının yüzünü güldürdü. Aldığı 6 puanla ligin zirvesine oturan Galatasaray'da teknik direktör Igor Tudor henüz tam anlamı ile hazır olmadıklarını belirtti.


Galatasaray'da Igor Tudor'dan açıklamalar


Süper Lig'e fırtına gibi bir başlangıç yapan Galatasaray'da yüzler gülüyor. Sezon başlamadan takımdaki akıbeti tartışılan Tudor şimdi yönetimin de güvenini kazanmış durumda. Takvim Gazetesi'nde yer alan habere göre, Hırvat teknik adam kendisini kutlayan yöneticilere "Henüz tam olarak zirve yapmış değiliz. Yüzde 70 performansla oynuyoruz" dedi.

FERNANDO VE NDİAYE TAM OLARAK HAZIR DEĞİLLER
Sistemin oturmaya başladığını ve daha iyi olacaklarını söyleyen Tudor, "Fernando ve Ndiaye'nin antrenman eksikleri var. Eksik bölgeler de tamamlanınca çok daha iyi oluruz" diye konuştu.

YENİ TRANSFERLERLE DAHA GÜÇLÜ OLACAĞIZ

Galatasaraylı yöneticilere sol bek ve stoper ihtiyacını da dile getiren Hırvat teknik adam, "Bu iki bölgede takviyeye ihtiyacımız var. O transferler de aramıza katılınca daha güçlü olacağız" dedi.

Sarı kırmızılı takımla ilgili diğer gelişmeler için Galatasaray Haberleri özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

Bilyoner'den 5.000 TL BilyonPuan HEDİYE!