comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Hamza Hamzaoğlu gündemde mi?

23 Eylül 2019, Pazartesi 16:55
Galatasaray'da Hamza Hamzaoğlu gündemde mi?

Galatasaray'da Malatyaspor beraberliği sonrasında kenar yönetimi eleştirilirken, Hamza Hamzaoğlu ismi yeniden dillendirilmeye başlandı.

FutbolArena - Süper Lig'in 5. haftasında Galatasaray, Yeni Malatyaspor ile 1-1 berabere kalınca Hamza Hamzaoğlu sesleri yeniden yükselmeye başladı. Sarı kırmızılılarda Teknik Direktör Fatih Terim'in cezası nedeniyle tribünde izlediği karşılaşmada Galatasaray'ın 2 puan kaybetmesi, Hamza Hamzaoğlu iddialarının yeniden ortaya atılmasına neden oldu.
 

Galatasaray Haberleri: Hamza Hamzaoğlu, Galatasaray'a gelecek mi?


Fatih Terim'in teknik kadrosuna eski yardımcısı ve Galatasaray'a da 3 kupa kazandıran Hamzaoğlu'nu dahil etmeyi düşündüğü iddia edilirken FutbolArena, bu konuyu bir kez daha araştırdı. Ancak Florya cephesinde böyle bir düşünce ya da planlamanın olmadığı öğrenildi.

HAMZAOĞLU İSMİ GÜNDEME GELMEDİ
Yapılan eleştirileri de dikkate alan Teknik Direktör Fatih Terim'in teknik ekibine olan güveninin tam olduğu ve mevcut yardımcıları ile yoluna devam edeceği belirtildi. Kısaca Galatasaray'da, Hamza Hamzaoğlu'nun teknik ekibe dahil edilmesi gibi bir gündemin yer almadığı ifade edildi.

Son dakika Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)