comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Haldun Üstünel geri mi dönüyor?

24 Ocak 2018, Çarşamba 13:17
Galatasaray'da Haldun Üstünel geri mi dönüyor?

Galatasaray'da yeni başkan Mustafa Cengiz'in yönetimine katılacağı iddia edilen Haldun Üstünel gerçeklerine FutbolArena ulaştı.

FutbolArena Özel - Galatasaray taraftarlarının uzun süredir yönetimlerde görev almasını beklediği Haldun Üstünel için flaş bir iddia ortaya atılmıştı. Haldun Üstünel'in geçtiğimiz günlerde Mustafa Cengiz yönetiminde yer alacağı öne sürülmüştü. FutbolArena, Galatasaray'ın Haldun Üstünel ile ilgili düşüncelerine ulaştı.


Transfer sihirbazı Haldun Üstünel geri mi dönüyor?


Sarı kırmızılı kulübün yeni başkanı Mustafa Cengiz, dün düzenlenen mazbata töreninde Dursun Özbek döneminde Sportif AŞ Yönetim Kurulunda yer alan isimlerin istifasını isteyip "Abdurrahim Albayrak ve Burak Elmas dışında Sportif AŞ yönetiminde yeni sürprizlerimiz olacak" demişti.

HALDUN ÜSTÜNEL GERÇEKLERİNE FUTBOLARENA ULAŞTI
Başkan Mustafa Cengiz'in bu sözleri sonrasında 'sihirbaz' lakaplı eski yönetici Haldun Üstünel'in de Galatasaray'da görev alacağı iddia edilmişti. Galatasaray camiasının sevilen ismi Haldun Üstünel ise şu an için böyle bir durumun söz konusu olmadığını ve iddiaların asılsız olduğunu belirtti.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)