comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Hakan Balta'nın lisansı için harekete geçildi

05 Ocak 2018, Cuma 20:36
Galatasaray'da Hakan Balta'nın lisansı için harekete geçildi

Galatasaray'da Fatih Terim'in gelişiyle yeniden takıma dönen Hakan Balta'nın lisansının çıkarılması için harekete geçti. 

FutbolArena Özel - Galatasaray'da sezon başında Tudor döneminde kadro dışı bırakılan futbolculardan Hakan Balta, Fatih Terim'in göreve gelişiyle yeniden takıma döndü. Tecrübeli futbolcunun lisansının çıkarılması için harekete geçildi. GS Haberleri FutbolArena'da!


Galatasaray'da Hakan Balta kadroda mı?


Galatasaray'da Teknik Direktör Fatih Terim, sezon başında kadro dışı bırakıldığı için lisansı olmayan Hakan Balta için kadroda yer açma kararı aldı.
Yabancı futbolcularda olduğu gibi Galatasaray takımında 15 oyuncu ile yerli oyuncu kontenjanıda dolu olan sarı kırmızılılarda Hakan Balta'ya lisans çıkarılması adına hareket  geçildi. Buna göre hiç vakit kaybetmemek adına Teknik Direktör Fatih Terim'in, sezon başında A Takım kadrosuna dahil edilip lisans çıkarılan genç oyunculardan birinin yerine Hakan'ın lisans işlemlerinin tamamlanmasını istedi.

Gökay Güney, Barış Zeren ve Sefa Özdemir gibi A Takım kadrosuna yer alan 19 yaşındaki oyunculardan birinin yerine Hakan Balta'ya lisans çıkarılacak.
Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

SON 24 SAATTE NELER OLDU?

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)