comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da gündemi sarsan Fatih Terim iddiası doğru mu?

04 Aralık 2017, Pazartesi 11:53
Galatasaray'da gündemi sarsan Fatih Terim iddiası doğru mu?

Galatasaray için flaş Fatih Terim iddiası. Galatasaray'ın eski futbolcularından Ergün Penbe, Galatasaray'ın Fatih Terim ile anlaştığını iddia etmişti.

FutbolArena Özel - Galatasaray'da Fatih Terim sesleri gün geçtikçe daha yüksek sesle dile getirilmeye başlandı. Teknik direktör Igor Tudor'un özellikle büyük maçlardaki performansı ve alınan ağır sonuçlardan sonra sarı kırmızılı camianın diline Fatih Terim ismi yükselmeye başladı. 


Galatasaray'da son dakika Fatih Terim gelişmesi


Galatasaray'da Beşiktaş mağlubiyeti sonrasında Tudor'un görevden alınacağı iddiaları ayyuka çıkarken dün yine Beyaz TV'de Ergün Penbe, önemli bir iddiada bulunmuş ve "Galatasaray, Fatih Terim ile görüştü, anlaştı. Bu iş yüzde 90 bitti. Yarın açıklama gelebilir" demişti.

''ADANA'DAYIM KİMSE İLE GÖRÜŞMEDİM''
Bu iddia üzerine dün geceden itibaren telefon yağmuruna tutulan Fatih Terim'in ise kendisini arayan yakın dostlarına "Galatasaray Kulübü ile ne bir anlaşma ne de herhangi bir yönetici ile görüşmem olmadı. Babamın rahatsızlığı nedeniyle Adana'dayım. Bu gece İstanbul'a döneceğim. Beni bugüne kadar Galatasaray yönetiminden kimse ile bu konu hakkında görüşmedim" dedi.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.