comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Gomis'ten Mustafa Yumlu'ya cevap! "Özür mü diledi?"

09 Aralık 2017, Cumartesi 23:55
Galatasaray'da Gomis'ten Mustafa Yumlu'ya cevap!

Galatasaray - Akhisarspor maçında kırmızı kart gören Gomis'in maç sonu soyunma odasına gelerek özür dilediğini söyleyen Mustafa Yumlu'ya cevap geldi. 

FutbolArena - Galatasaray ile Akhisarspor arasında oynanan Süper Lig 15. haftası müsabakanın ardından son derece gergin anlar yaşandı. Öte yandan maçın 68. dakikasında Mustafa Yumlu ile topsuz alanda yaşadığı mücadele sonrasında kırmızı kart gören Gomis hakkında Mustafa Yumlu maçtan sonra soyunma odasına gelerek özür dilediğini söyledi. Gomis'in ise bunların tam aksini söylediği iddia edildi. 


Galatasaray - Akhisarspor Mustafa Yumlu - Gomis kırmızı kart pozisyonu


Süper Lig 15. haftasında Galatasaray ile Akhisarspor arasında oynanan maçın 68. dakikasında gelişen Galatasaray atağı sırasında topsuz alanda Gomis ile Mustafa Yumlu arasında yaşanan ikili mücadele esnasında Mustafa Yumlu yerde kaldı ve hakem Ümit Öztürk, Gomis'e direkt kırmızı kart gösterdi. 

Maçın ardından Mustafa Yumlu kırmızı kart pozisyonuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Benim kırmızı karta da gelmek istiyorum. Öncelikle Gomis soyunma odasına gelerek benden özür diledi. Yüzüme inanılmaz şiddetli darbesi var. Orada canım yandı. Kendisi zaten geldi özür diledi. Kapandı konu. 2-0'dan sonra mağlup olmamız çok üzücü oldu." demişti. 
GOMİS: "ÖZÜR DİLEMEDİM."

Galatasaray - Akhisarspor maçının ardından Gomis'in ise Mustafa Yumlu'dan özür dilemediği iddia edildi. Beyaz TV'nin haberine göre, Akhisaspor soyunma odasına giden Gomis, "Ben bu ülkede iyi niyetiyle bilinen bir insanım. Bunun yok olmasını istemiyorum." dediği fakat özür dilemediği, Pazar günü de bu konuyla ilgili basın toplantısı yapacağı öne sürüldü. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"