comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Gomis ve Trezeguet için Mustafa Cengiz'den flaş açıklama

13 Haziran 2018, Çarşamba 21:52
Galatasaray'da Gomis ve Trezeguet için Mustafa Cengiz'den flaş açıklama

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Gomis'in geleceği ve Trezeguet'nin transferiyle ilgili açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, UEFA ile yapılan anlaşmanın ayrıntılarını anlattıktan sonra Gomis'in transferiyle ilgili önemli açıklamalarda bulundu. TRT Spor'a bağlanan Mustafa Cengiz'in ifadeleri şu şekilde:


Gomis Galatasaray'da kalacak mı?


Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz yaptığı açıklamada, "Gomis karakterli bir oyuncu. Türkiye'de değil, bütün dünyada futbol aynı zamanda bir iş ve show business. Gösteri işi ama biz amatör ruhu olarak öncelikli tutuyoruz. Takımına bağlı futbolcuları daha çok seviyoruz. Ndiaye dahil hiçbir futbocluyu para için bile göndermedim. Bazen yanlış yorumlar yapılıyor, üzülüyorum. Gomis ve diğer bir futbolcumuz için de, "Galatasaray lehine mantıklı bir fiyat gelirse, herkes mutlu ise biz de mutlu oluruz." dedi. 


Galatasaray'ın Trezeguet transferinde son dakika haberleri


Galatasaray Mustafa Cengiz, "Trezeguet'nin bizde olmasını isteriz. Ancak mali disiplin içinde hareket etmek istiyoruz. Bütün futbolcuları bu bağlamda değerlendireceğiz. Galatasaray sahada ölümüne mücadele eden bir takım olacak. Trezeguet'yi kiralamadan yanayız. 5 milyon euro serbest kalma maddesi doğru. Teklifimizi yaptık ve geri çekildik." ifadelerini kullandı. 
 

Ndiaye Galatasaray'a geri dönecek mi?


Mustafa Cengiz sonrasında A Spor'a bağlanarak Ndiaye transferiyle ilgili yaptığı açıklamada ise, "Ndiyeyi asla göndermek istemedik. Kendisi ayrılmak istedi. Kendisi için hayırlı, uğurlu oldu mu onu bilemem. Yolu açık olsun. UEFA'nın sınırlamaları belli. Futbolculardan biraz fedakarlık etmesini istiyoruz. Ndiaye de buna dahil. Eğer Galatasaray ile Şampiyonlar Ligi'nde oynamak istiyorsa fedakarlık yapacak." ifadelerini kullandı. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (24 Eylül 2020)