comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Göksenin Köksal'dan Fenerbahçe taraftarına mesaj

28 Temmuz 2017, Cuma 22:43
Galatasaray'da Göksenin Köksal'dan Fenerbahçe taraftarına mesaj

Galatasaray Odeabank oyuncusu Göksenin Köksal, Fenerbahçe taraftarından kendisine gelen tepkiler hakkında konuştu. 

FutbolArena - Galatasaray Odeabank oyuncusu Göksenin Köksal'dan çarpıcı açıklamalar! Özellikle geçtiğimiz sezon Fenerbahçe taraftarlarıyla maçta yaşadığı atışmaların ardından gündemden düşmeyen yıldız oyuncu önümüzdeki sezon basketbol takımının durumuyla alakalı da konuştu. 


Galatasaray oyuncusu Göksenin Köksal'dan Fenerbahçe taraftarına mesaj


Galatasaray Odeabank oyuncusu Göksenin Köksal, Fenerbahçe taraftarlarının tepkilerini anlayamadığını söyledi. Fanatik'e konuşan Köksal'ın röportajından önemli kesitler şu şekilde:


"FENERBAHÇE TARAFTARLARININ TEPKİLERİNİ ANLAMIYORUM"
Galatasaray taraftarı beni çok seviyor. Ben de onları seviyorum. Fenerbahçe seyircisinden tepki alıyorum. Nedenini de bilmiyorum. Bunu ben de anlamış değilim. Geçen sene de bir olaydan sonra açıklama yaptım. Bütün seyircilere saygımın sonsuz olduğunu söyledim. Herkese saygı duyuyorum. Baktığınız zaman ben Galatasaray altyapısından yetiştim ama sporun içinde olan bir aileden geliyorum. Benim dedem Hüseyin Cevahiroğlu, Beşiktaş'a başkanlık yapmış biri. Galatasaraylı olmak güzel ama taraftarlığı holiganizm şekline dönüştürmemek gerekiyor. Biz profesyonel oyuncularız. Milli Takım'da hep beraberiz. Küçüklükten beri arkadaşız. Kimisi Fenerbahçe'den, kimisi Galatasaray'dan, kimisi Beşiktaş'tan geliyor. Birbirimizi seviyoruz. Bu durumu holganizme dönüştürmenin yanlış olduğunu düşünüyorum. Profesyonel bir hayat sonuçta. Bana desteklerinden dolayı da Galatasaray taraftarına teşekkür ediyorum. İnşallah onları mahcup etmeyiz.

GALATASARAY TARAFTARI RAHAT OLSUN"

Galatasaray'da bütçe küçüldü ama Galatasaray adının olduğu her yerde iddia vardır. Galatasaray hep zirveye oynar. Takıma kaliteli yabancı oyuncular katıldı. Erman Kunter iyi bir antrenör. Oyunculuk döneminde de efsane basketbolcuydu. Tabii ki çok güçlü rakiplerimiz var ama Galatasaray'da hedef her zaman şampiyonluktur. Galatasaray taraftarı merak etmesin. 6-7 sene önce de sizinle röportaj yaptığımda ‘inşallah Galatasaray'a kaptan olurum' demiştim. Daha henüz böyle birşey konuşulmadı. Ama kaptanlık verilirse seve seve, gururla yaparım. Galatasaray altyapısından yetiştim. Bu göreve hazırım.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haber turu (19 Temmuz 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.