comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da gelecek sezon transfer bütçesi Badou Ndiaye'den

12 Kasım 2017, Pazar 09:45
Galatasaray'da gelecek sezon transfer bütçesi Badou Ndiaye'den

Galatasaray yönetimi talipleri artan Senegalli yıldız Badou Ndiaye için sezon sonunda uygulayacağı transfer stratejisini belirlemiş durumda.

FutbolArena - Galatasaray yönetimi, sezon başında Portekizli Bruma'ya uyguladığı transfer politikasını Senegalli yıldız Badou Ndiaye'ye uygulamak istiyor. Sezon başında Bruma'yı Almanya'nın Leipzig takımında bonuslarla birlikte 15 milyon Euro'ya satan Galatasaray yönetimi kendisine transfer bütçesi yaratmış ve kadroya yeni yıldızlar katmıştı.


Galatasaray, Badou Ndiaye'yi satacak mı?


Galatasaray forması altında başarılı bir performans sergileyen Babou Ndiaye İngiliz ekiplerinin transfer listesine girmiş durumda. Galatasaray yönetimi, talipleri artan yıldız için sezon sonu Bruma'ya uyguladığı transfer taktiğini uygulama kararı aldı.

Sabah Gazetesi'nde yer alan habere göre, Senegal'in Dünya Kupası bileti almasıyla yüzü gülen yönetim, Premier Lig ekiplerinin takibinde olan Ndiaye'nin Rusya'daki Dünya Kupası'nda değerini katlayacağına inanıyor. 
GALATASARAY'A CAN SİMİDİ OLABİLİR

Fenerbahçe ve Trabzonspor derbilerinde Leicester, West Ham ve Newcastle'ın scoutlarınca takip edilen Senegalli oyuncu Osmanlıspor'dan 7.5 milyon Euro'ya gelmişti. Ndiaye'nin 2019 yazında geçerli 18 milyon Euro'ya serbest kalma maddesi bulunuyor. Aralık ayında UEFA ile FFP görüşmesi yapacak sarı kırmızılı yönetimi için Ndiaye can simidi olabilir.

Sarı kırmızılı takımla ilgili diğer gelişmeler için Galatasaray Haberleri özel sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)