comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Florin Andone için karar çıktı

26 Aralık 2019, Perşembe 22:45
Galatasaray'da Florin Andone için karar çıktı

Galatasaray'da Florin Andone için karar çıktı. Diagne'nin de dönüşüyle birlikte sakatlığı nedeniyle Mart'ta sahalara dönecek olan Rumen futbolcuyla yollar ayrılacak.

FutbolArena - Galatasaray'da bu sezon yaşadığı sakatlık nedeniyle uzun süre sahalardan uzak kalacak olan Florin Andone ile Ocak ayında yolların ayrılma kararı alındı. Diagne'nin de dönüşü sebebiyle yönetim, Ocak'ta Rumen forvet ile yollarını ayıracak. 

Sarı kırmızılı yönetimde karar alındı.  Galatasaray yönetimi ve teknik heyeti devre arasında Florin Andone ile yollarını ayırma kararı aldı. Diagne'nin dönüşü, Andone'nin en erken Mart ayında sahalara dönecek olması ve teknik heyetin ısrarla orta sahaya takviye yapılmasını istemesi üzerine bu karar çıktı
 

Galatasaray Haberleri: Galatasaray'da hangi futbolcular ayrılacak?


Luyindama'nın sözleşmesini askıya alacak olan Galatasaray, devre arasında kiraladığı iki oyuncu Nzonzi ve Seri ile de yollarını ayıracak. Teknik Direktör Fatih Terim'in sol bek başta olmak üzere orta sahaya da takviye yapılırsa artık Galatasaray takımındaki zayıf halka sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Mariano ile mart ayında sahalara dönecek olan Andone olacak. Transferde yaşanacak gelişmelere göre bu iki ismin durumu netleşecek. Belhanda'ya devre arası teklif gelirse de transferi ile kontenjanda bir oyuncu için daha yer açılacak.
Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArenaHaber Turu (13 Şubat 2020)