comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da flaş Ünal Aysal gelişmesi

14 Şubat 2018, Çarşamba 09:38

Galatasaray eski başkanlarından Ünal Aysal, Mustafa Cengiz'in ricası üzerine uzun süredir alacaklarının ödenmediği basketbol şubesine yardım gelecek. 

FutbolArena - Galatasaray futbol takımı bir yandan şampiyonluk yarışı verirken diğer yandan yeni yönetim ve başkan Mustafa Cengiz geçmiş dönemden gelen borçlar ve sorunlar için yoğun mesai harcıyor.
Galatasaray'da futbolcuların uzun süredir maaş alamamasının ortaya çıkmasının ardından şimdi de Galatasaray Erkek Basketbol oyuncularının para alamadığı ortaya çıktı.


Basketbolcuların parasını Ünal Aysal ödeyecek


Takvim Gazetesi'nin haberine göre, Galatasaray eski başkanlarından Ünal Aysal, Mustafa Cengiz'in ricası üzerine uzun süredir alacaklarının ödenmediği basketbol şubesine yardım gelecek. 
Galatasaray'da ilginç bir iddia ortaya atıldı. Galatasaray'da basketbol takımının 4 aydır ödenmeyen maaşlarını eski başkanlardan Ünal Aysal'ın ödeyeceği iddia edildi. Aysal'ın Başkan Mustafa Cengiz ile bir görüşme yaparak, "Basketbol takımının ödemelerini bana bırakın" dediği gelen bilgiler arasında yer alıyor.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.