comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da flaş toplantı, Tudor gönderilecek mi?

20 Kasım 2017, Pazartesi 09:25
Galatasaray'da flaş toplantı, Tudor gönderilecek mi?

Galatasaray'da teknik direktör Igor Tudor'un koltuğu iyice sallanırken, yönetim içerisinde Fatih Terim sesleri yükselmeye başladı.

FutbolArena - Galatasaray'da Medipol Başakşehir karşısında alınan ağır yenilginin yankıları sürüyor. Teknik direktör Igor Tudor'un koltuğu iyice sallanmaya başlarken bugün Florya Metin Oktay Tesisleri'nde kritik bir toplantı düzenlenecek.


Galatasaray yönetimi Igor Tudor'u kovacak mı?


Galatasaray'da kritik Igor Tudor zirvesi. Sabah Gazetesi'nde yer alan habere göre, Galatasaray'da teknik direktör Igor Tudor'un akıbeti belirsizliğini korurken, başkan Dursun Özbek ile sportif direktör Cenk Ergün, yarın Florya'da Hırvat teknik adamla kritik bir toplantı gerçekleştirecek.

Büyük maçlarda henüz galibiyeti bulunmayan Igor Tudor'un düzenlenecek bu toplantı sonrası takımla yola devam edip etmeyeceği konusunda kesin bir kararın çıkması bekleniyor.


Galatasaray'da Fatih Terim takımın başına geçecek mi?


YÖNETİM İKİYE BÖLÜNDÜ 
Taraftarın büyük tepkisini çeken Tudor'un bu zamana kadar hep arkasında duran yönetimin, Başakşehir yenilgisiyle ikiye bölündü.

Bir kısım yöneticilerin Tudor'la yolların ayrılıp, Fatih Terim'in göreve getirilmesi yönünde görüş bildirdiği, diğer kısmın ise Tudor'la en azından devre arasına kadar yola devam edilmesi gerektiğini söylediği öğrenildi.

Sarı kırmızılı takımla ilgili diğer gelişmeler için Galatasaray Haberleri özel sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2020)