comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da flaş Haldun Üstünel gelişmesi

23 Kasım 2017, Perşembe 10:09
Galatasaray'da flaş Haldun Üstünel gelişmesi

Galatasaray'da Dursun Özbek'ten flaş seçim hamlesi. Dursun Özbek, taraftarın sevgilisi konumunuda olan Haldun Üstünel'i yönetimine alıp transferleri emanet etmek istiyor.

FutbolArena - Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Özbek, Mayıs ayında yapılacak olan seçimli kongrenin çalışmalarına başladı. Dursun Özbek, Galatasaray taraftarlarının sevgilisi olan Haldun Üstünel'i yönetimine almak için görüşmelere başladı.


Galatasaray'da Dursun Özbek, Haldun Üstünel'i listesine mi alacak?


Galatasaray'da Dursun Özbek, Mayıs ayında yapılacak kongre çalışmaları kapsamında sarı kırmızılı taraftarların 'transfer sihirbazı' dediği Haldun Üstünel'i listesine alıp, seçime güçlü bir şekilde girmek istiyor. Gamaspor'un haberine, Galatasaray'da Başkan Dursun Özbek, mayısta yapılacak Seçimli Genel Kurul öncesi kolları sıvadı.

BASKETBOL ŞUBESİNE HAKAN ÜSTÜNBERK
Adnan Polat yönetiminde transferden sorumlu yönetici olarak görev yapan Haldun Üstünel takıma bir çok yıldız isim kazandırmıştı. Başkan Dursun Özbek'in Haldun Üstünel'in yanı sıra durumundan memnun olmadığı Basketbol Şubesi'ne ise Hakan Üstünberk'i getirmeyi hedefliyor. 


Galatasaray'da transfer sihirbazı Haldun Üstünel'in transferleri


Galatasraay taraftarlarının görev aldığı dönemde 'Transfer sihirbazı' diye adlandırdığı Haldun Üstünel o dönemlerde bir çok yıldız ismi takıma kazandırmayı başarmıştı. Haldun Üstüneş Lincoln, Harry Kewell, Nonda, Abdul Kader Keita, Milan Baros, Giovani Dos Santos, Elano Blumer, Jo, Fernando Meira, Morgan De Santic gibi önemli yıldız isimleri transfer etme başarısı göstermişti.

Sarı kırmızılı takımla ilgili diğer gelişmeler için Galatasaray Haberleri özel sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Ekim 2020)