comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da flaş Fatih Terim ve Abdurrahim Albayrak buluşması

10 Ağustos 2017, Perşembe 09:20
Galatasaray'da flaş Fatih Terim ve Abdurrahim Albayrak buluşması

Galatasaray'da başkanlık koltuğuna aday olacağını belirten Abdurrahim Albayrak, Fatih Terim ile bir görüşme gerçekleştirdi.

FutbolArena - Galatasaray'da Mayıs ayı yaklaşırken sula kaynamaya başladı. Daha önce başkanlık koltuğuna aday olabileceği sinyalini veren Abdurrahim Albayrak, geçtiğimiz gün Türkiye Futbol Direktörlüğü görevinden ayrılan Fatih Terim ile süpriz bir görüşme gerçekleştirdi.


Galatasaray'da Aburrahim Albayrak ve Fatih Terim buluşması


Yaşanan bu gelişme üzerine akıllara Aburrahim Albayrak, Fatih Terim kozu ile başkan adayı mı olacak sorularını akıllara getirdi. Fotomaç Gazetesi'nde yer alan habere göre, Milli takımla yolları ayrıldıktan sonra adı Galatasaray ile anılan Fatih Terim flaş bir karar aldı. Terim, başkanlık planları doğrultusunda Abdürrahim Albayrak ile görüştü.

Abdurrahim Albayrak toplantıda Fatih Terim'e aday olması durumunda Ali Dürüst, Niyazi Yelkencioğlu, Celal Gürcan, Mete Başol ve Atilla Donat gibi isimlerden destek sözü aldığını söyledi.
Sarı kırmızılı takımla ilgili diğer gelişmeler için Galatasaray Haberleri özel sayfamızı takip edebilirsiniz.
 

Galatasaray'da Dursun Özbek'ten Fatih Terim açıklaması


Sarı Kırmızılı taraftarların merak ettiği bir diğer konu ise Fatih Terim olurken, Dursun Özbek'in bu soruya verdiği cevap ise bir hayli dikkat çekiciydi. Özbek, "Fatih Terim çok iyi bir Galatasaraylı. Geçmişte Türk futbolu ve Galatasaray'a hizmetler vermiş birisi. Bundan sonra da Galatasaray ne zaman ihtiyaç duyarsa bu camiaya hizmet vermeye hazır olduğunu kendisi söylüyor. Ancak bu dönemde bizim antrenörümüz Tudor." ifadelerini kullandı. 

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2019)

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.