comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da flaş Fatih Terim gelişmesi! Beşiktaş maçında..

22 Kasım 2017, Çarşamba 10:15
Galatasaray'da flaş Fatih Terim gelişmesi! Beşiktaş maçında..

Galatasaray yönetimi Igor Tudor ile yola devam etmiş gibi görünsede Alanyaspor mücadelesinde alınacak bir kötü sonuç teknik direktör değişikliğine gitmelerine neden olacak.

FutbolArena - Galatasaray yönetimi Igor Tudor ile yola devam etme kararı vermesine rağmen, Aytemiz Alanyaspor mücadelesinde kötü bir sonuç alınması halinde yolların ayrılmasına kesin gözü ile bakılıyor. Galatasaray'ın gündemindeki en büyük isim ise Fatih Terim.


Galatasaray'da dördüncü Fatih Terim dönemi başlayacak mı?


Galatasaray yönetimi Igor Tudor ile yola devam etmiş gibi görünsede Alanyaspor mücadelesinde alınacak bir kötü sonuç teknik direktör değişikliğine gitmelerine neden olacak. En güçlü aday ise Fatih Terim, Galatasaray'da daha önce bir Beşiktaş maçından sonra görevine son verilen Fatih Terim, yeniden Beşitkaş maçı ile geri dönebilir.

Akşam Gazetesi'nde yer alan habere göre, Cumartesi günü TT Stadı'nda oynanacak zorlu mücadelede puan kaybedilirse, Tudor'un görevine son verileceği öğrenildi. Hırvat hocanın 400 bin euro gibi bir tazminatı bulunuyor. Bu rakam ödendikten sonra Fatih Terim'in vakit kaybedilmeden takımın başına geçmesi bekleniyor. 
''GALATASARAY'IN NE ZAMAN İHTİYACI VARSA''

Tecrübeli hoca daha önce yaptığı açıklamada, "Galatasaray'ın bana ne zaman ihtiyacı olursa ve ne zaman çağırırsa göreve hazırım" demişti. Bu sözler, Alanya sonrasında gerçeğe dönüşebilir. Fatih Terim ipleri eline alabilir.

Sarı kırmızılı takımla ilgili diğer gelişmeler için Galatasaray Haberleri özel sayfamızdan ulaşabilirsiniz

FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)