comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da flaş Fatih Terim gelişmesi

05 Aralık 2017, Salı 13:55
Galatasaray'da flaş Fatih Terim gelişmesi

Galatasaray'da teknik direktör Igor Tudor'a olan güven Beşiktaş maçı ile sarsılırken sarı kırmızılı camianın gündeminde ise Fatih Terim ismi var.

FutbolArena Özel - Galatasaray'da Fatih Terim sesleri yükselmeye devam ediyor. Teknik direktör Igor Tudor'un koltuğunun sallanmasının ardından sarı kırmızılı taraftarın ve camianın gündemine Fatih Terim ismi geldi. Fatih Terim'in ise yeniden Galatasaray'ın başına geçme fikrine sıcak baktığı öğrenildi.


Galatasaray'da son dakika Fatih Terim gelişmesi


Sarı kırmızılı kulüpte Tudor'un geleceği tartışılırken Galatasaray taraftarının takımın başında görmek istediği Fatih Terim'in de bu konuya sıcak baktığı belirtildi. Camia içinde Galatasaray'ın Beşiktaş'a mağlup olması ile birlikte Fatih Terim sesleri daha da güçlü bir şekilde yükselirken, sarı kırmızılı yönetimden böyle bir teklif gelmesi halinde tecrübeli teknik adamın 'evet' yanıtı vereceği öğrenildi.

TEKLİF GELMESİ HALİNDE 'EVET' DİYECEK
Fatih Terim'in Galatasaray yönetiminden teklif gelmesi halinde kabul edeceği sarı kırmızılı camiada konuşulmaya başlandı.


Galatasaray yönetimi Fatih Terim ile görüştü mü?


Galatasaray'da Beşiktaş mağlubiyeti sonrasında Tudor'un görevden alınacağı iddiaları ayyuka çıkarken dün yine Beyaz TV'de Ergün Penbe, önemli bir iddiada bulunmuş ve "Galatasaray, Fatih Terim ile görüştü, anlaştı. Bu iş yüzde 90 bitti. Yarın açıklama gelebilir" demişti.

''ADANA'DAYIM KİMSE İLE GÖRÜŞMEDİM''

Bu iddia üzerine dün geceden itibaren telefon yağmuruna tutulan Fatih Terim'in ise kendisini arayan yakın dostlarına "Galatasaray Kulübü ile ne bir anlaşma ne de herhangi bir yönetici ile görüşmem olmadı. Babamın rahatsızlığı nedeniyle Adana'dayım. Bu gece İstanbul'a döneceğim. Beni bugüne kadar Galatasaray yönetiminden kimse ile bu konu hakkında görüşmedim" dedi.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri turu (22 Ekim 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.