comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da flaş bir ayrılık daha! Yaprak dökümü

08 Mart 2018, Perşembe 20:57

Galatasaray'da Mustafa Cengiz yönetiminin kararı ile Ali Öğüdücü'nün görevine son verildi.

FutbolArena - Galatasaray'da Mustafa Cengiz'in başkanlık koltuğuna gelmesinin ardından başlayan yaprak dökümünde yeni gelişmeler yaşanıyor. Sarı kırmızılı kulüpte Sportif Direktör Cenk Ergün'ün ardından Ticaret ve Medya Direktörü Ali Öğüdücü ile de yollar ayrıldı.
 

Ali Öğüdücü, Galatasaray'dan ayrıldı mı?


Personel giderlerini kısmak adına tensikata giden Galatasaray'da başkan Mustafa Cengiz ve yönetim kurulu kararı ile Ali Öğüdücü'nün görevine de son verildi. Öğüdücü, Galatasaray müzesi ile alakalı uzun süredir yoğun mesai harcıyordu.

2 AYRILIK DAHA!
Öte yandan Galatasaray'da Florya'da Cenk Ergün'ün yardımcısı olarak görev yapan Uğur Yıldız ile Sinancan Sözen'in de görevlerine son verildi

ALİ ÖĞÜDÜCÜ: "GALATASARAY ARMASI BAŞIMIZIN TACI"

Galatasaray Spor Kulübü Ticaret Direktörü ve Mağazacılık AŞ Genel Müdürü Ali Öğüdücü, sarı kırmızılı takımın 4 yıldızlı formaları hakkında geçtiğimiz aylard şu ifadeleri kullanmıştı:

"Bu forma çok özel. Metin Oktay'ların forması. İlk ve tek 4 yıldızlı forma. Taraftarlar da armalarına sahip çıkıyorlar. Bu senenin sloganı da “Önce arma”. Her şeyi konuşabiliriz, herkesi eleştirebiliriz ama armaya zarar vermeyeceğiz. Önce arma. Arma bizim başımızın tacı."

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena akşam haberleri turu (15 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.