comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da flaş Adnan Polat gelişmesi

16 Şubat 2018, Cuma 09:42
Galatasaray'da flaş Adnan Polat gelişmesi

Galatasaray'da genel kurul üyeleri 2011 yılında ibra edilmeyen ve başkanlığı düşen eski başkan Adnan Polat için yeni bir girişim başlatıyor.

FutbolArena - Galatasaray Spor Kulübü yeni başkanı Mustafa Cengiz'in verdiği söz üzerine Mayıs ayında seçimli kongreye gidecek. Galatasaray'da genel kurul üyeleri 2011 yılında ibra edilmeyen ve başkanlığı düşen eski başkan Adnan Polat için yeni bir girişim başlatıyor.


Galatasaray'da flaş Adnan Polat gelişmesi


Milliyet Gazetesi'nin haberine göre, Galatasaray'da her gün yeni bir gelişme ortaya çıkıyor. Sarı-kırmızılılarda son olarak 2011'de ibra olmayan ama bunu yargı kararı ile bozan Adnan Polat'ın camianın içinde vicdanen de aklanması için harekete geçildi. Polat'a o dönem yapılan hareketin düzeltilmesi için bazı üyelerin imza kampanyası başlatma kararı aldığı bildirildi. Faruk Süren ve ekibinin bu girişime destek vereceği iddia edildi.

Böylece Galatasaray'da Polat-Süren ittifakı konuşulmaya başlandı. Bu birlikteliğin camia içerisinde nasıl etki yaratacağı ise merak konusu oldu. Gelişmenin ardından Ünal Aysal'ın yeni bir pozisyon alabileceği belirtiliyor.
Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena haber turu (24 Eylül 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.