comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Fernando krizi

23 Kasım 2017, Perşembe 09:31
Galatasaray'da Fernando krizi

Galatasaray teknik direktörü Igor Tudor'da Fernando Reges alarmı. Galatasraay teknik direktörü Igor Tudor, Fernando Reges'in yerine oynatacağı oyuncuyu kara kara düşünüyor.

FutbolArena - Galatasaray'da Brezilyalı yıldız Fernando Reges krizi. Galatasaray teknik direktörü Igor Tudor, orta sahanın bel kemiği olan Brezilyalı yıldızın cezası nedeni ile Aytemiz Alanyaspor mücadelesi öncesinde büyük sıkıntıya girmiş durumda.


Galatasaray'da Fernando yerine kim oynayacak?


Galatasaray'ın Medipol Başakşehir mücadelesinde gördüğü sarı kart nedeni ile Aytemiz Alanyaspor mücadelesinde sarı kart cezalısı durumuna düşen Brezilyalı yıldız Fernando Reges'in yerine oynayacak oyuncu merak konusu.

ALTERNATİF İSİMLER BEKLENTİLERİN ALTINDA KALDI
Galatasaray'da Aytemiz Alanyaspor mücadelesinde sarı kart cezası nedeni ile forma giyemeyecek olan Fernando Reges'in yerine oynayacak oyuncuların istatistikleri Brezilyalı yıldızın yanına yaklaşmıyor. Fotomaç Gazetesi'nde yer alan habere göre, Brezilyalı yıldız Fernando Reges'in Aytemiz Alanya karşısında oynamayacak olması Hırvat hocayı sıkıntıya soktu. Bu futbolcunun alternatifleri Selçuk İnan, Ndiaye ve Tolga Ciğerci'nin beklentilerin altında kalması Tudor'un gözünü korkuttu.

SELÇUK İNAN RAKİPTEN TOP ÇALAMIYOR

Maç başına 2.8 top çalmayla oynayan Fernando'nun bu görevini Selçuk üstlenirse (0.8) sekteye uğrayabilir. Ayrıca maç başına 2.1 top kesen Fernando'nun yokluğunda, Tolga (1.3) ve Belhanda'nın (0.8) ekstra performans sergilemesi gerekir.

Sarı kırmızılı takımla ilgili diğer gelişmeler için Galatasaray Haberleri özel sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)