comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Feghouli böbrek taşı ameliyatı oldu (Feghouli sağlık durumu)

12 Ağustos 2019, Pazartesi 12:15
Galatasaray'da Feghouli böbrek taşı ameliyatı oldu (Feghouli sağlık durumu)

Galatasaray'ın Cezayirli yıldızı Sofiane Feghouli böbrek taşı ameliyatı oldu. Fatih Terim'in bel fıtığı operasyonu geçirdiğini açıklayan Galatasaray, ardından Feghouli'nin de ameliyat edildiğini duyurdu.

FutbolArena - Galatasaray'da Fatih Terim'den sonra Sofiane Feghouli de ameliyat oldu. Sarı kırmızılı takımın İtalya dönüşünde böbrek sancısı yaşayan Feghouli, apar topar ameliyat edilerek sağlığına kavuşturuldu.
 

Feghouli Denizlispor maçına yetişecek mi?


Galatasaray'ın açıklamasında, "Böbrek sancısı şikayeti olan Sofiane Feghouli endoskopik üreter taşı çıkarılması ameliyatı geçirmiştir. Oyuncumuzun tedavisi devam etmektedir." ifadeleri kullanıldı.

GALATASARAY'IN FEGHOULİ AÇIKLAMASI
"Floransa dönüşü uçakta renal kolik (böbrek sancısı) şikayeti olan oyuncumuz Sofiane Feghouli sponsor hastanemiz Liv Hospital Üroloji kliniğinde Prof. Dr. Orhan Tanrıverdi başkanlığında endoskopik üreter taşı çıkarılması ameliyatı geçirmiştir. Oyuncumuzun sağlık durumu iyi olup tedavisi devam etmektedir."

FEGHOULİ DENİZLİSPOR MAÇINDA OYNAYACAK MI?

Galatasaray, Süper Lig'in ilk haftasında Denizlispor ile karşı karşıya gelecek. Açılış maçı öncesi Sofiane Feghouli'den kötü haber geldi. Böbrek taşı sancısı nedeniyle ameliyat edilen Feghouli'nin tedavi süresi hakkında henüz açıklama yapılmadı. Cezayirli yıldızın Denizlispor maçında oynama durumunun yakın zamanda belli olması bekleniyor.

FATİH TERİM BEL FITIĞI AMELİYATI OLDU

Öte yandan Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim de İtalya dönüşü bel fıtığı ameliyatı oldu. Terim hakkında yayınlanan açıklamada, "Teknik Direktörümüz Sayın Fatih Terim, bir süredir belinde yaşadığı rahatsızlık nedeniyle takımımızın İstanbul'a varışıyla sponsor hastanemiz Liv Hospital Beyin Cerrahisi kliniğine getirilmiş ve Prof. Dr. Mustafa Kemal Hamamcıoğlu başkanlığında başarılı bir bel fıtığı ve dar kanal ameliyatı geçirmiştir. Hocamızın durumu iyi olup tedavisi devam etmektedir." denildi.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!