comScore
1 / 8

Galatasaray'da Fatih Terim transferi açıkladı! "Söz kestik"

FutbolArena - Galatasaray yeni sezonun ilk transferini duyurmaya hazırlanıyor. Transfer çalışmalarını Fatih Terim’in raporları doğrultusunda devam ettiren sarı-kırmızılı tecrübeli ismin transferinde mutlu sona yakın.

2 / 8

Galatasaray’da Fatih Terim transferi açıkladı! Söz kestik

<h2>Galatasaray’da Fatih Terim transferi açıkladı! Söz kestik</h2>
Galatasaray ilk transferini bitirmeye hazırlanıyor.

Mustafa Cengiz yönetiminin ibra edilmemesi camiada bir kriz yaratmıştı. Bütün bunlara rağmen Fatih Terim takımını önce içerdeki Yeni Malatya maçı daha sonra da deplasmandaki derbi maçına hazırlamaya çalışıyor.


3 / 8
Camiada bunlar yaşanırken transferde sürpriz bir gelişme yaşandı.

Takımdaki bütün sorumluluğu üzerine alan Fatih Terim, transferde müjdeyi verdi.

Kaleci Muslera’nın Arjantin’den teklifler aldığının iddia edilmesi üzerine Galatasaray’da kaleci arayışları hız kazanmıştı.

4 / 8
FEYZİ LAYİÇ AÇIKLADI

Akhisar’da bir dönem Safet Susic’in ekibinde antrenörlük yapan Feyzi Layiç konuyla ilgili konuştu..
5 / 8
Fatih Öztürk ile yaptığı konuşmayı Radyospor’da dile getiren Feyzi Layiç, ’’Fatih ile telefonda konuştuk, Galatasaray’ın ilgisi olduğu doğrudur, söz kestik.’’ dedi.

6 / 8
Radyospor’da Salim Manav’ın yayın konuğu olan Fevzi Layiç, Fatih Öztürk’ün Galatasaray’a transfer olabileceğini söyledi.

.
7 / 8
Akhisarspor’da Safet Susic’in ekibinde yer alan Layiç, Fatih Öztürk ile yaptığı telefon konuşmasından söz etti.

.
8 / 8
Fevzi Layiç’in konuşmasından öne çıkanlar şu şekilde, "Fatih Öztürk’ü Akhisarspor’a inanarak ve güvenerek transfer ettik. Fatih’in transferini sıfır maliyete bitirdik. Bundan 10 gün önce Fatih ile telefonda konuştum, Galatasaray’ın kendisine ilgisinin olduğunu ve söz kestiklerini söyledi. Fatih Öztürk, Galatasaray’a transfer olabilir"

FOTOMAÇ