comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Fatih Terim sesleri yükseliyor

07 Ağustos 2017, Pazartesi 09:18
Galatasaray'da Fatih Terim sesleri yükseliyor

Galatasaray'da yönetim içerisinde başkan Dursun Özbek'e Fatih Terim için baskı sürüyor.

FutbolArena - Galatasaray'da dördüncü Fatih Terim dönemi için camia ve taraftarlardan yönetime büyük bir baskı var. Sezona Igor Tudor ile başlamak isteyen Başkan Dursun Özbek'e yönetim içinden 'zaman kaybetme' çağrısı geldi.


Galatasaray'da dördüncü Fatih Terim dönemi gerçekleşecek mi?


Dursun Özbek döneminde yaşanan başarısızlıklar ve son olarak Östersunds hezimeti sonrasında taraftarların ve camianın güvenini tamamen yitiren Dursun Özbek'e Fatih Terim baskısı gün geçtikçe daha da artıyor.

''BU TAKIMIN İLACI FATİH TERİM'DİR''
Sabah Gazetesi'nde yer alan habere göre, Avrupa'ya erken veda sonrası hedef tahtasına konan teknik direktör Tudor'un elindeki iyi malzemeyi kullanamadığını düşünen çok sayıda yöneticinin, zaman kaybetmeden Fatih Terim ile anlaşılmasını istediği öğrenildi. Bu konuda başkan Dursun Özbek'e baskı yapıldığı ve, "Tudor ile Galatasaray'ın dokusu uymadı. Futbolcular kopuk oynuyor. Bu takımın ilacı Terim'dir" dedikleri kaydedildi.

Sarı kırmızılı takımla ilgili diğer gelişmeler için Galatasaray Haberleri özel sayfamızı takip edebilirsiniz.


Galatasaray'dan Fatih Terim paylaşımı


Galatasaray'ın yeni sezon öncesinde Fatih Terim'i takımın başına getirip getirmeyeceği en çok tartışılan konuların başında gelirken, Galatasaray kulübünden sürpriz bir paylaşım geldi.

Galatasaray resmi twitter hesabı yaptığı paylaşımda "TARİHTE BUGÜN | 👑 Fatih Terim, 4 Ağustos 1985'te futbolculuk kariyerini noktaladı. #GStb" şeklinde bir tweet gönderdi. 

Galatasaray yönetimi Lucescu ile görüştükten sonra da "Fatih Terim'den önce Lucescu'ya gittiler" eleştirilerini bertaraf edebilmek için, "Lucescu ile görüşme aldığımız dönemde Fatih Terim görevine devam etmekteydi" şeklinde bir açıklama yapmıştı. Galatasaray yönetimi bugün de yine Fatih Terim'i onore edecek bir paylaşıma imza attı..


FutbolArena Haber Turu (14 Eylül 2020)