comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Fatih Terim ile yollar ayrıldı

10 Ocak 2022, Pazartesi 13:44
Galatasaray'da Fatih Terim ile yollar ayrıldı

Galatasaray'da Başkan Burak Elmas ile Fatih Terim arasında bir görüşme gerçekleştirildi. Fatih Terim ile yollar ayrıldı.

FutbolArena - Galatasaray Başkanı Burak Elmas ile teknik direktör Fatih Terim arasında görüşme gerçekleştirildi. Süper Lig'de üst üste kötü sonuçlar alan ve son olarak sahasında Giresunspor'a kaybeden Galatasaray'da Fatih Terim ile yönetim kurulu arasında bir toplantı yapıldı.

FATİH TERİM STADYUMDAN AYRILDI
Galatasaray Başkanı Burak Elmas ile Fatih Terim arasında yaklaşık 15 dakikalık bir görüşme gerçekleştirildi. Fatih Terim, stattan ayrıldı. 

Galatasaray'da Fatih Terim ile yollar ayrıldı. Teknik Direktör Fatih Terim ile yollar ayrıldı! Başkan ile hoca arasındaki görüşme 15 dakika sürdü. Galatasaray yönetimi yabancı teknik adam ağırlıklı görüşmelerini sürdürüyor. Roger Schmidt adaylardan bir tanesi.

GALATASARAY'IN AÇIKLAMASI

"Seçim döneminin hemen ardından, henüz mazbatamızı almadan yaptığım çağrıyla, sözleşmesinin içeriğini dahi sorgulamadan Galatasaraylılık duruşuyla göreve koşan; kulübümüzün geleceği için yönetim olarak inandığımız futbol stratejisinin başarısı adına taşın altına bizimle birlikte elini koyan 7446 sicil numaralı Divan Kurulu üyemiz Sevgili Fatih Terim Hocamızla karşılıklı olarak kararlaştırdığımız üzere, kendisi hali hazırda yürütmekte olduğu Teknik Direktörlük görevine bugün itibarıyla devam etmeyecektir.
Galatasaray için birlikte yürüdüğümüz bu yolda, ülkemize ve kulübümüze sayısız büyük başarılar yaşatan; bu sezon da Avrupa'da hepimizi gururlandıran bir başarıya imza atan Galatasaraylı Fatih Terim'in fikir ve tecrübelerinden her zaman faydalanmaya devam edeceğiz.

Fatih Hocamıza geçmişten bugüne yapmış olduğu büyük hizmetleri için başta yönetimimiz olmak üzere temsil etmekte olduğumuz Galatasaray Spor Kulübü ve camiamız adına teşekkür ederiz."

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!