comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Fatih Altaylı'nda Igor Tudor'a ağır sözler!

19 Kasım 2017, Pazar 13:39
Galatasaray'da Fatih Altaylı'nda Igor Tudor'a ağır sözler!

Galatasaray'ın 5-1'lik Başakşehir yenilgisi sonrası Habertürk Yazarı Fatih Altaylı, açtı ağzını yumdu gözünü. Tudor'a demediğini bırakmadı.

FutbolArena - Galatasaray'da Medipol Başakşehir mağlubiyetinin yankıları sürüyor. Başakşehir deplasmanına lider olarak giden Galatasaray, rakibinden tam 5 gol yedi, hedefe Tudor kondu. 

Tudor'un kovulması gerektiğini “Tudor'u da mı Cumhurbaşkanı kovsun” başlığı atarak yömetime mesaj yollayan Altaylı, Hırvat teknik adam hakkında ağır ifadeler kullandı.


Fatih Altaylı'nın Igor Tudor yazısı


Bu maçı Başakşehir'e 5-1 kazandıran Tudor denilen zavallıdan başkası değildir.
.Tudor sayesindedir ki, Adebayor Başakşehir'deki iki hat-trick'inin ikisini de Galatasaray karşısında yapmış, Türkiye'de attığı 12 golün 6'sını Galatasaray kalesine yollamıştır.

. Geçen seneden beri bu Tudor'un teknik direktör falan olmadığını söylemekten dilimde tüy bitti ama Galatasaray'ın en az Tudor kadar hasbelkader başına geçmiş ve Galatasaray'ı bitirmekle meşgul olan başkanı Dursun Efendi, utanmasa adamla 5 yıllık sözleşme yenileyecek.

"TUDOR İSİMLİ YARATIK..."

Bir şey yap be adam. Hiç bir halt bilmiyorsan bari Rodrigues'i al, iki adam değiştir” diyeceğim ama ortada adam yok ki! Tudor'a adam dersem adamlara ayıp etmiş olurum.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"