comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Fatih Altaylı Disiplin Kurulu'na sevk edildi

07 Aralık 2017, Perşembe 23:07
Galatasaray'da Fatih Altaylı Disiplin Kurulu'na sevk edildi

Galatasaray'da Fatih Altaylı, Dursun Özbek hakkında Bloomberg TV'de kullandığı sözler nedeniyle Disiplin Kurulu'na sevk edildi. 

FutbolArena Özel - Galatasaray gündeminde hareketler saatler! Fatih Altaylı, ihraç istemiyle Galatasaray Disiplin Kuruluna sevk edildi. Sarı kırmızılı kulübün Divan Kurulu üyesi olan Fatih Altaylı, yönetim kurulu ve çok sayıda genel kurul üyesinin talebi üzerine Disiplin Kuruluna sevk edildi.

Habertük Yazarı Fatih Altaylı, Bloomberg TV'deki Spor Saati programında Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek ile genel kurul üyelerine yönelik sözlerinin ağır derecede hakaret söylemi içermesi gerekçesi ile Disiplin Kuruluna verildi. Altaylı'nın başkan Dursun Özbek'e 'dolandırıcı', genel kurul üyelerine ise ' Nuri Alço tarafından ilaçlı gazoz içirilmiş bir genel kurula sahip Galatasaray' sözü nedeniyle sarı kırmızılılarda birçok üye, Altaylı'nın başkan ile birlikte genel kurula hakaret içerdiğini belirtip kulüpten ihracını istedi.
Galatasaray yönetim kurulu da, bu şikayeti dikkate alıp destek vererek Disiplin Kuruluna sevkini onayladı.


Galatasaray - Fatih Altaylı haberleri


Galatasaray'dan çok fazla uzaklaşmaya başladığımı hissediyorum. Birçok yakınımda olan Galatasaraylı da aynı düşüncede. Bunun tek sebebi Dursun Özbek ve ona yüz veren kişiler. Genel kurulda benim gibi düşünen çok kişi var. Benim gibi düşünenler %49 diğerleri %51... Başkan sürekli genel kurulu kandırıyor. Nuri Alço tarafından ilaçlı gazoz içirilmiş bir genel kurula sahip Galatasaray... Hamaset dolu laflarla Dursun Özbek, genel kurula gazozu içiriyor.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.