comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da farklı tarife, Hakan Balta affedildi ama...

21 Aralık 2017, Perşembe 13:44
Galatasaray'da farklı tarife, Hakan Balta affedildi ama...

Galatasaray Yönetimi, Igor Tudor'un ayrılmasının ardından kadro dışı bırakılan Hakan Balta'yı affetti ama diğer kadro dışı Nigel de Jong affedilmedi.

FutbolArena Özel - Galatasaray'da Igor Tudor ile yolların ayrılmasının ardından sezon başında kadro dışı bırakılan Hakan Balta affedilmişti. Buna karşın yönetim Tudor'un kadro dışı bıraktığı diğer isim olan Nigel de Jong'u affettmedi.


Hakan Balta neden affedildi?


Hakan Balta'nın yeniden sarı kırmızılı takımla çalışmalara başlamasının ardından sezon başında kadro dışı bırakılan Nigel De Jong'un affedilip affedilmeyeceği konuşuluyor. Ve bu sorunun yanıtına da Futbolarena ulaştı.

Galatasaray yöneticileri, De Jong'un kadro dışı sürecinin devam edeceğini ve bu durumun sadece Hakan Balta'ya özel olduğunu belirtti.
Hakan Balta'nın yaklaşımı, Galatasaraylı kimliği ile A Takımda olmayı hak ettiğini ifade eden yöneticiler, De Jong'un ise affedilmesi gibi bir durumun söz konusu olmadığını, yine U21 takımı ile çalışmalarını sürdüreceğini belirtti.


Hakan Balta'yı Cenk Ergün mü affetti?


Galatasaray'da Teknik Direktör Igor Tudor'un kadro dışı bıraktığı Hakan Balta, Hırvat teknik adamın görevden alınmasının ardından takıma katıldı.

Tecrübeli futbolcunun dün akşam Sportif Direktör Cenk Ergün ile bir görüşme yaptığı ortaya çıktı. Hakan Balta'nın, Cenk Ergün'e, " Bugüne kadar kulübüme en iyi şekilde hizmet etmeye çalıştım. Hiç sorun çıkaran adam olmadım. Futbolu da Galatasaray kulübünde bırakmak istiyorum. Yine Galatasaray için elimden geleni yapmak isterim" dedi.

Sportif Direktör Cenk Ergün de, başkan Dursun Özbek ile görüştükten sonra Hakan Balta affedildi

Galatasaray ile ilgili tüm gelişmeleri Galatasaray Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"