comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Erman Kunter'den transfer ve bütçe açıklaması

23 Ağustos 2017, Çarşamba 18:40
Galatasaray'da Erman Kunter'den transfer ve bütçe açıklaması

Galatasaray Odebank Başantrenörü Erman Kunter, transfer çalışmalarının olmadığını belirterek, "Sezon içerisinde lüzum görülürse o zaman nokta atışı olarak tabir ettiğimiz hamle yapabiliriz" dedi.

FutbolArena - Galatasaray Odeabank'ta Başantrenör Erman Kunter, hazırlık süreci ve takımın son durumu hakkında kulüp televizyonuna açıklamalarda bulundu. Hazırlık döneminin başında olduklarını belirten Kunter, "Geçirdiğimiz dönem sağlık kontrolleri ve hazırlık dönemi takımı kampa hazırlamak için. Bu dönemde çok basit detaylar üzerinde çalışıyoruz. İtalya kampına kadar yol alacağız” şeklinde konuştu.
 

Galatasaray Odeabank transfer yapacak mı?


Transfer çalışmalarının olmadığını söyleyen Kunter, "Şu an için transfer çalışmamız yok. Kadro şu an için yeterli görünüyor. Sezon içerisinde lüzum görülürse o zaman nokta atışı olarak tabir ettiğimiz hamle yapabiliriz. Ama şu an için her pozisyonda yeterli oyuncumuz var” diye konuştu.

"HEDEFİMİZ EUROCUP"
Bu sezonki hedefler hakkında da konuşan deneyimli çalıştırıcı, "Hedeflerimizden biri de Eurocup. Lig ve Eurocup arka arkaya başlayacak, o nedenle hepsini bir paketin içinde düşürüyoruz. Eurocup'ın iki yıl önceki kazananı olduğumuz için herkesin gözü bizim üzerimizde olacak. İki eksiğimizin katılımıyla tam takım olacağız. Oyuncuların hepsi çok istekli. Yapabildiğimiz maksimum hazırlığı yaparak sezona başlamak istiyoruz. Bormio'da ilk başta oyuncular biraz zorlanabilir ama her şey zamanla yoluna girecektir” ifadelerini kullandı.

"BÜTÇE KÜÇÜK DEĞİL"

Bütçenin düşük olmadığını vurgulayan Erman Kunter, "İş yapılabilecek, çok iyi netice alınabilecek bir bütçemiz var. Eurocup çok önemli organizasyon. Burada mutlaka başarılı olmak lazım. Bizim dezavantajımız çok yeni bir takım olmamız. Diğer takımlar kadrolarının büyük kısmını korudular" dedi.

Sarı kırmızılı takımla ilgili diğer gelişmeler için Galatasaray Haberleri özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"