comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Emre Akbaba, Marcao ve Nagatomo endişesi

24 Mart 2019, Pazar 15:40
Galatasaray'da Emre Akbaba, Marcao ve Nagatomo endişesi

Galatasaray'da Mustafa Cengiz yönetimin ibra edilmemesinin ardından Emre Akbaba, Marcao ve Yuto Nagatomo'nun bonservis ödemelerinde tehlike belirdi.

FutbolArena Özel - Galatasaray'da Mustafa Cengiz ve yönetim kurulunun ibra edilmemesi sonrası yankılar devam ediyor. Mali Genel Kurulda çıkan ibrasızlık kararı sonrasında vadesi gelen bonservis ödemeleri de ateşe düştü.
 

Galatasaray'da ibra krizi sonrası neler olacak?


Sarı kırmızılı kulüpte gerçekleşen mali genel kurulda Mustafa Cengiz ve yönetimi idari (yönetsel) bakımdan ibra edilmezken ödemelerin nasıl gerçekleşeceği ise tamamen soru işaretine döndü. Galatasaray'ın, Mart ayının sonunda Inter, Chaves ve Alanyaspor kulüplerine ödeme yapması gerektiği ortaya çıktı.

BONSERVİS ÖDEMELERİNDE TEHLİKE
Sarı kırmızılıların Emre Akbaba için Alanyaspor'a, Marcao için Chaves'e ve Yuto Nagatomo için ise Inter Kulübüne bu ay vadesi gelmiş bonservis taksiti ödemesi olduğu öğrenildi. 3 kulübe de yapılması gereken bonservis taksiti ödemelerinin gecikmeye düşmesi halinde Galatasaray, ciddi bir tehlike ile karşı karşıya kalacak.

Öte yandan Olağan Mali Genel Kurulda, kapalı usul ile ibra oylamasının yapılmasını isteyen ve bu talepleri reddedilen Galatasaray yönetimi, genel kurulu mahkemeye taşıma kararı aldı.
Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (20 Ocak 2020)