comScore
1 / 10

Galatasaray'da Emre Akbaba ve Nagatomo tehlikesi!

FutbolArena - Galaatsaray’da sıcak bir gelişme yaşandı. 

2 / 10

Galatasaray’da Emre Akbaba ve Nagatomo tehlikesi!

<h2>Galatasaray’da Emre Akbaba ve Nagatomo tehlikesi!</h2>
Galatasaray Emre Akbaba ve Yuto Nagatomo’nun bu ay ödenmesi gereken bonservis bedelleri için kaynak arayışına başladı.
3 / 10
75 milyon TL ödeme yapan Galatasaray yönetimi, borçsuzluk belgesini elde ederek ilk tehlikeyi savuşturdu. Mustafa Cengiz önderliğindeki Galatasaray, Emre Akbaba ile Yuto Nagatomo için Aytemiz Alanyaspor ve Inter’e bu ay ödenmesi gereken bonservis bedelleri için acil kaynak arayışına başladı.
4 / 10
Oyuncularına ödeme yapıp temiz kağıdını alan Galatasaray’ın bu ay ödemesi gereken 2 bonservis bedeli bulunuyor. Emre Akbaba için Aytemiz Alanyaspor’a 3.5 milyon TL ödemek zorunda olan Galatasaray yönetiminin, Nagatomo için ise İnter’e 1,5 milyon euro ödeme yapması gerekiyor.
5 / 10
Mustafa Cengiz ve yönetimi idari (yönetsel) bakımdan ibra edilmezken ödemelerin nasıl gerçekleşeceği tamamen soru işaretine dönmüştü.
6 / 10
Borçsuzluk kağıdının alınmasının ardından sıra bonservis ödemelerine geldi. Bonservis taksiti ödemelerinin gecikmeye düşmesi halinde Galatasaray, başka bir tehlike ile karşı karşıya kalacak.
7 / 10
"31 Mart 2019 tarihine kadar ödenmesi zorunlu 75 milyon TL ödenerek; 2019-2020 sezonu UEFA Avrupa ve Ulusal Kupalara katılım için şart olan borçsuzluk belgesiyle, UEFA Kulüp Lisansı için gerekli koşullar yerine getirilmiştir.
8 / 10
9 / 10
10 / 10