comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Dursun Özbek'ten Wesley Sneijder endişesi

16 Temmuz 2017, Pazar 09:41
Galatasaray'da Dursun Özbek'ten Wesley Sneijder endişesi

Galatasaray'da Dursun Özbek kendisine yönelen tepkileri dindirmek amacı ile transfer çalışmalarının hızlandırılmasını istedi.

FutbolArena - Galatasaray Transfer çalışmaları kapsamında Dünyaca ünlü yıldızı Wesley Sneijder'in sözleşmesini feshederek sarı kırmızılı taraftarların tepkisini çekti. 


Galatasaray'da Dursun Özbek'ten Sneijder'den sonra transfer talimatı


Galatasaray'da Hollandalı Dünyaca ünlü yıldız Wesley Sneijder ile yolların ayrılmasından sonra Dursun Özbek ve yönetimine camia ve taraftarlardan tepki dinmek binmiyor.

Taraftarın güveninie tamamen kaybeden Dursun Özbek ve yönetimi Sneijder sonrasında nasıl bir adım atacağı merak konusuydu. Miliyet Gazetesi'nde yer alan habere göre Dursun Özbek, Sportif direktör Cenk Ergün'e Wesley Sneijder tepkilerini dindirmek için transfer talimatı verdi.
Cenk Ergün'e transferlerin bitirilmesi talimatı veren Dursun Özbek şu ifadeleri kullandı;

''TAKIMIN ÇOK EKSİĞİ VAR''

"Sneijder konusu teknik bir karar ama bunu taraftara anlatamayız. Sonuçta onların memnuniyeti önemli. Gomis, Belhanda ve Maicon'a imza attırdık. Mariano da imza için geliyor. Ancak özellikle Östersunds maçında görüldü ki bu takımın çok ihtiyacı var. Bu transferleri bir an önce yapmalı ve takıma karşı camiada bir güven oluşturmalıyız. İhtiyaçlarımız doğrultusunda en iyi oyuncuları bir an önce kadromuza katalım"

Sarı kırmızılı takımla ilgili diğer gelişmeler için Galatasaray Haberleri özel sayfamızı takip edebilirsiniz.
 

FutbolArena akşam haber turu (19 Temmuz 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.