comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Dursun Özbek'ten Mustafa Cengiz'e yanıt

22 Mart 2018, Perşembe 15:17

Galatasaray'da eski başkan Dursun Özbek, Mustafa Cengiz tarafından ihtarnameyle ilgili konuştu.

FutbolArena - Galatasaray'da başkan Mustafa Cengiz'in ihtarname çektiği Dursun Özbek'ten açıklama geldi. Point Otel yani Özbek Turizm tarafından Galatasaray kulübüne kesilen faturalarla alakalı eski başkan Özbek'e gönderilen ihtarnamede camia içinde tartışılmaya başlandı. 31 Mart'ta yapılacak olan ve yaklaşan Mali Genel Kurul öncesinde ise bu konu üyeler arasında sıkça konuşulmaya başladı.

"BENİM BOĞAZIMDAN GALATASARAY'IN 1 KURUŞU GEÇMEDİ"
Galatasaray Kulübü eski başkanı Dursun Özbek'in ise kendisini arayan genel kurul üyelerine “ Ben bu konuda gereken açıklamayı Divan Kurulunda yapmama karşın halen böyle şeyler yaşanıyor. Geçmişe yönelik hesabını veremeyeceğim şey yok. Benim boğazımdan Galatasaray'ın 1 kuruşu geçmedi, geçemez! Mali Genel Kurul yaklaşırken ne için çalışma yapıldığının farkındayım!

Ben Galatasaray'ı her zaman düşünerek hareket ettim. Güzel bir takım kurduk. Camia, taraftar, teknik heyet tek bir hedefe konsantre olmalı. Bu tartışmalara son verip takımı da Florya'yı da rahat bırakmak gerekli. Galatasaray'ın şampiyon olması lazım” dediği öğrenildi. 

Son dakika Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena akşam haberleri turu (15 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.