comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Dursun Özbek'ten Igor Tudor'a ''Camiaya ne diyeceğim?''

21 Kasım 2017, Salı 09:24
Galatasaray'da Dursun Özbek'ten Igor Tudor'a ''Camiaya ne diyeceğim?''

Galatasaray'da Başkan Dursun Özbek, Igor Tudor'u ağır Başakşehir yenilgisi nedeni ile dün Florya Metin Oktay Tesisleri'nde adeta fırçaladı. 

FutbolArena - Galatasaray'da Başkan Dursun Özbek, Medipol Başakşehir karşısında alınan ağır yenilgiden sonra dün akşam saatlerinde Florya Metin Oktay Tesisleri'nin yolunu tutmak zorunda kaldı. Dursun Özbek, burada teknik heyet ile bir görüşme gerçekleştirdi.


Galatasaray'da Dursun Özbek, Igor Tudor görüşmesinin detayları


Galatasaray'da Dursun Özbek ile Igor Tudor arasında geçen toplantının detayları ortaya çıkmaya başladı. Sabah Gazetesi'nde yer alan habere göre, Tudor'un selefi Riekerink gibi kalemi kırıldı. Östersunds faciasında bile Tudor'un arkasında duran Dursun Özbek, Başakşehir hezimeti sonrasında Hırvat hocadan desteğini tamamen çekti. Dün öğleden sonra Florya'nın yolunu tutan Özbek, burada sert rüzgarlar estirdi. Futbol Direktörü Cenk Ergün'le toplantı yapan Özbek, Tudor'la yüz yüze bile görüşmedi.

''DÜNYA KADAR PARA HARCADIK!''
Başkan Dursun Özbek, Ergün aracılığıyla Hırvat teknik adamdan hesap sordu ve "Dünya kadar para harcadık. Pahalı bir takım kurduk ve önemli yıldızlar getirdik. 8'de 7 yaptığımız sistemi neden değiştiriyor. Ben camiaya şampiyonluk sözü verdim. Camiaya ne söyleyeceğim" diyerek bir anlamda Tudor'un biletini kesti. Özbek, toplantıda ayrıca 3 maddede hocasına şu soruları iletti ve kapsamlı bir rapor istedi.

Sarı kırmızılı takımla ilgili diğer gelişmeler için Galatasaray Haberleri özel sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)