comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Dursun Özbek'ten flaş Fatih Terim açıklaması

25 Kasım 2017, Cumartesi 09:13
Galatasaray'da Dursun Özbek'ten flaş Fatih Terim açıklaması

Galatasaray'da Mayıs ayında yapılacak olan seçim nedeni ile Dursun Özbek mutlak şampiyonluk istiyor. Sarı kırmızılı yönetimden her an Fatih Terim hamlesi gelebilir.

FutbolArena - Galatasaray'da teknik direktör Igor Tudor'un geleceği Aytemiz Alanyaspor ve Beşiktaş maçlarından çıkacak sonuçlara bağlı. Sarı kırmızılı yönetim ve taraftarların gönlünde ise tek bir isim yatıyor Fatih Terim.


Galatasaray'da son dakika Fatih Terim gelişmeleri


Galatasaray yönetimi teknik direktör Igor Tudor'a bir şans daha vermiş gibi görünsede Aytemiz Alanyaspor mücadelesinde alınacak aksi bir durumda teknik direktöe ayrılığı yaşanacak. Fotomaç Gazetesi'nde yer alan habere göre, Galatasaray yönetimden her an Fatih Terim hamlesi gelebilir. Bu hamleyi en çok isteyen kişi ise başkan Dursun Özbek'ten başkası değil.

DURSUN ÖZBEK'İN TEK ŞANSI ŞAMPİYONLUK
Çünkü Özbek için bu sezon şampiyon olmak çok büyük önem taşıyor. Sezon başındaki yüksek maliyetli transferler, UEFA'ya verilen sözler, futbolcularla imzalanan uzun süreli sözleşmeler göz önüne alındığında Özbek'in tek şansı şampiyonluk.

''HOCAYI BEN İKNA EDERİM''

Dursun Özbek şampiyonluk yolunda en küçük bir riske bile girmek istemiyor. Tudor'a bir türlü güvenemeyen Dursun Özbek, geçtiğimiz günlerde kurmaylarıyla yaptığı toplantıda Fatih Terim'le ilgili düşüncesini açıkladı. 

Fatih Terim'i CEO olarak futbolun en tepesine getirip, deyim yerindeyse Florya'nın anahtarını teslim etmek isteyen Özbek, yanındakilerin "Hoca kabul eder mi?" sorusuna "Hocayı ben ikna ederim. O iyi bir Galatasaraylı. İhtiyaç olduğunda görevden kaçmaz" karşılığını verdi.

Sarı kırmızılı takımla ilgili diğer gelişmeler için Galatasaray Haberleri özel sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)