comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Dursun Özbek'ten Arda Turan ve Ünal Aysal sözleri

10 Ocak 2018, Çarşamba 15:20
Galatasaray'da Dursun Özbek'ten Arda Turan ve Ünal Aysal sözleri

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, ocak ayı divan kurulunda açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Galatasaray'da ocak ayı divan kurulu gerçekleştirildi. Başkan Dursun Özbek, seçim öncesi önemli açıklamalarda bulunurken gündemdeki konulara ilişkin de mesajlar verdi.
 

Dursun Özbek'in divan kurulundaki açıklamaları


Galatasaray'ın mevcut başkanı Dursun Özbek, diban kurulunda Mustafa Cengiz'in ardından açıklamalarda bulundu. Dursun Özbek son günde basında çıkan haberlere tepki gösterdiği konuşmasında Ünal Aysal'a da göndermelerde bulundu.


"ARDA TURAN TERBİYESİZ DEĞİL"

Arda Turan, Mehmet Ağar'a böyle bir şey söylemez. Arda Turan pek çok bir şeydir ama terbiyesiz değildir. Bu servis edilmiş bir haber. Sırf Arda Turan'ı transfer etmedik diye böyle yapıyorlar

"FATİH ALTAYLI SENİ AFFETMİYORUM"

Galatasaray yönetimini itibarsızlaştırmak senin işin mi? Basında çıkan haberlerin büyük bir kısmı bu şekilde. Manipülasyonun içinde Galatasaray'a zarar vermek tezgahlanıyor. Bütün bunları hakaret olarak kabul ediyorum. Sayın Fatih Altaylı sen iyi bir Galatasaraylı birisin ama seni affetmiyorum."

"ÜNAL AYSAL DERDİN NEYDİ?"

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'ten Ünal Aysal'a sert bir eleştiri geldi

Sen görevdeyken kaç tane erken seçim yaptın ve sonuncusunda da bırakıp kaçtın. Bu açıklamaların zamanı mıdır şimdi? Beni beğenmeyebilirsin ama doğru mu bu? Derdin neydi? 6 şampiyonluk kazandırmış hocayı tartışmaya açmakla ne murat ettiğini çık açıkça söyle Allah aşkına. Derdini söyle.

"GALATASARAY'A YANLIŞ YAPMADIK"

Hiçbir zaman Galatasaray'a zarar getirecek bir çalışma içinde olmadım. Galatasaray için her türlü fedakarlığı yaptık, hata da yaptık ama Galatasaray'a yanlış yapmadık.

"ERKEN SEÇİMDE MUTABIK KALDIK"

Erken seçim yapılmasının muhtelif sebepleri var ve hepimiz mutabıkız. Çok güzel bir takımla şampiyonluğa gidiyoruz, hemen düğmeye basıldı. Sayın Terim'e kadar uzandı. Hemen bir oluşum oldu, ne yazık ki bunu Galatasaraylılar oluşturuyor.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.


FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)