comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Dursun Özbek'in yeni yönetim listesi

20 Kasım 2017, Pazartesi 12:13
Galatasaray'da Dursun Özbek'in yeni yönetim listesi

Galatasaray'da Dursun Özbek, Mayıs ayında yapılacak olan seçimli kongrenin çalışmalarına şimdiden başladı.

FutbolArena - Galatasaray'da görev aldığı dönemden beri yaşanan başarısızlıklarla sık sık tarafatarla karşı karşıya gelen Dursun Özbek, Mayıs ayında yapılacak olan seçimli kongrede yeniden aday olacak. İşte Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'in yeni yönetim listesi.


Galatasaray'da Dursun Özbek seçime girecek mi?


Galatasaray'da başkan Dursun Özbek, gelecek yıl mayıs ayında yapılacak kongre için hazırlıklara başladı. Geçen sezon sıkıntılı günler yaşayan Özbek, futbolda transferlerin tutması ve takımın ligde liderliğe oturmasıyla elini güçlendirdi.

Dursun Özbek, kongrede üyelerin karşısına güçlü bir şekilde çıkmak için yönetim kurulunun önemli bir bölümünü değiştirmeyi planlıyor.
LİSTEDE DİKKAT ÇEKEN İSİM IŞIN ÇELEBİ

Dursun Özbek'in listesine almak için çalıştığı isimler arasında Işın Çelebi ilk sırada. Dikran Gülmezgil, Aydın Yardım, Abdullah Kavukçu, Erdal Aslan'ın da başkanın gözdeleri arasında olduğu belirtildi. Camianın abileri ise Mehmet İpekdokuyan, Mete İlkiz ve Ebru Köksaldı'nın yönetime girmesi için bastırıyor. Levent Karadeniz, Erdem Keçeci, Ali Yüce ve Ceyda Gürcan da Özbek'in aklındaki isimler.


Galatasaray'da Dursun Özbek yeniden başkan seçilebilir mi?


ALAÇAYIR VE AKÜZÜM İLE DEVAM, DİĞERLERİ BELİRSİZ!

Dursun Özbek'in mevcut yönetimden sadece Eşref Alaçayır ve Ural Aküzüm ile yeni dönemde devam etmeyi düşündüğü bildirildi. Başkanın; Alper Narman, Cengiz Özyalçın, Can Topsakal ve Nasuhi Sezgin konusunda henüz kararını vermediği dile getirilirken, diğer yöneticilerle ise yollarını ayırmayı planladığı ifade edildi.

Sarı kırmızılı takımla ilgili diğer gelişmeler için Galatasaray Haberleri özel sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)