comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Dursun Özbek'e Uğur Karakullukçu'dan dev çağrı! "Bunu yapmazsan..."

21 Temmuz 2017, Cuma 23:43
Galatasaray'da Dursun Özbek'e Uğur Karakullukçu'dan dev çağrı!

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'e yönelik taraftarın tepkisi sürerken, Uğur Karakullukçu'dan canlı yayında dev çağrı geldi. 

FutbolArena - Galatasaray'ın UEFA Avrupa Ligi 2. ön eleme turunda Östersunds'a elenmesinin ardından sarı kırmızılı takımın geleceği ve bu sezonki durumuyla alakalı Sabah Gazetesi'nden Uğur Karakullukçu'dan çarpıcı değerlendirmeler geldi.  A Spor'da konuşan Uğur Karakullukçu taraftarlara seslendi. 
 

Galatasaray'da Dursun Özbek istifa edecek mi?


Galatasaray'da, Östersunds'a elenmesinin ardından taraftarlar yönetim ve başkan Dursun Özbek aleyhinde istifa şeklinde protestoda bulunurken, Uğur Karakullukçu da A Spor'da Özbek'e çağrıda bulundu. 


"GALATASARAY TARAFTARINA ACI BİR GERÇEĞİ SÖYLEMELİYİM"
"2010/11'den kötü bir sezon galiba bekliyor. 8. olmuştu Galatasaray. Ondan daha kötü bir sezon bekliyor sanırım. Dursun Özbek'e bir önerim olacak. Bu takımla Galatasaray felakete sürükleniyor. Bu felaketin sonunda yapılacak seçimle Dursun Özbek'in şansı yok. Desin ki radikal bir karar alıyorum. Yasin, Tolga, Selçuk, Carole'u kadro dışı bırakıyorum, alt yapıdan gençleri getirsin."

"DURSUN ÖZBEK BUNU YAPMAZSA KÖTÜ ANILACAK"

"Bu sezon zaten çöp olacak. Açık yüreklilikle söylüyorum. Saydığım oyuncular dışında bir o kadar daha oyuncu var. Galatasaray'ın seviyesinde olmayan isimler. Karşıda bir Beşiktaş gerçeği var. Kadrosunu sarsmamış bir Beşiktaş var. Başakşehir keza güçlendi. Şu kadarını söyleyeyim. Galatasaray'ın bu kadroyla ilerlemesi mümkün değil. Radikal kararla gelecek kurtarılmalı ve alt yapı oyuncularına fırsat verilmeli. Dursun Özbek de böyle anılır. Yoksa çok kötü bir şekilde ayrılacak." 

"TUDOR GİTSE DE DEĞİŞMEZ"

"Galatasaray, Tudor'u gönderip başkasını getirse hiçbir şey değişmeyecek. Takımın her şeyi değişmesi lazım. Yıkacak ve yeniden inşa edecek." 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri turu (17 Temmuz 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.