comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Dursun Özbek'e teknik direktör dayanmıyor

20 Kasım 2017, Pazartesi 09:17
Galatasaray'da Dursun Özbek'e teknik direktör dayanmıyor

Galatasaray'da teknik direktör Igor Tudor kovulma noktasına gelirken, Dursun Özbek ve yönetimine adeta hoca dayanmıyor.

FutbolArena - Galatasaray'da göreve geldiği 2.5 yıldan beri başarısız sonuçlar ile taraftarın güvenini kaybeden ve Mayıs ayında Galatasaray Başkanlığına yeniden aday olmaya hazırlanan Dursun Özbek'e adeta teknik direktör dayanmıyor.


Galatasaray'da Dursun Özbek kaç tane teknik direktör değiştirdi?


Son olarak Medipol Başakşehir'den ağır bir yenilgi alan ve teknik direktörü kovulma noktasına gelen Galatasaray'da Dursun Özbek yönetimine hoca dayanmıyor. Sabah Gazetesi'nde yer alan habere göre, Medipol Başakşehir'den 5 gol yiyen Galatasaray'da takımın lider olmasına rağmen teknik direktör Igor Tudor'un gönderilmesi gündeme gelirken başkan Dursun Özbek bu kez, "Dere geçilirken at değiştirilmez" atasözüne inanıyor.

41 AYDA 5 TEKNİK DİREKTÖRLE ÇALIŞTI
Galatasaray'da 2014 yazında göreve başlayan Prandelli'den kasım ayında bayrağı devralan Hamza Hamzaoğlu, 10 ay sonra gönderilmişti. Daha sonra üç ay için Mustafa Denizli ve yaklaşık bir yıl boyunca Riekerink takımı çalıştırmıştı. Galatasaray'da bu dönem içerisinde kaleci antranörü Taffarel ve alt yapı hocalarında Orhan Atik'de takımın başında göreve çıkmıştı.

Sarı kırmızılı takımla ilgili diğer gelişmeler için Galatasaray Haberleri özel sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)