comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Dursun Özbek'e onur ödülü

20 Aralık 2017, Çarşamba 13:48
Galatasaray'da Dursun Özbek'e onur ödülü

Galatasaray Kulübü başkanı Dursun Özbek, onur ödülü almak adına memleketi Giresun'a gitti.

FutbolArena - Galatasaray'da başkanDursun Özbek, onur ödülü almak adına memleketi Giresun'a gitti.

Sarı kırmızılı kulübün başkanı Dursun Özbek, Giresun Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi tarafından düzenlenecek '1.Onur Ödülleri! törenine katılacak.
Dursun Özbek dışında, Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli ve UEFA Onursal Başkanı Şenes Erzik de törende olacak.
 

Faruk Süren'in Dursun Özbek eleştirisi


Galatasaray'ın efsane başkanı Faruk Süren, FutbolArena'ya verdiği röportajda baskın seçim kararı alan Dursun Özbek'i eleştirdi.

"Bizim bildiğimiz Galatasaray tüzüğünde her olağanüstü seçim, kendi dönemini tamamlar." diyen Faruk Süren, "Şimdi hukukçular birbirlerine karşı görüşler belirtiyor. Kimisi diyorki 'Bu seçim, normal seçim dönemini tamamlar yani 2018 Mayıs'ına kadar geçerlidir.' Kimisi de diyorki '3 yıllığına tekrar yeni bir dönem başlar.' Bana göre bu mantiki değil. Tüzüğün zayıflığından yararlanılması bana göre Galatasaray etiği ile bağdaşmıyor." 

"DURSUN ÖZBEK DİĞER ADAYLARA HAKSIZLIK ETTİ" 
Dursun Özbek'in aldığı baskın seçim kararı ile diğer adaylara haksızlık ettiğini de vurgulayan Faruk Süren, "10 günde hazırlanacaklar, bütçelere bakacaklar. Dursun Başkan 2 Aralık'ta zaten Olağanüstü Mali Kongre yaptı. Orada da zaten güvenoyu aldı. Hala 75 milyon da borçlanma yetkisi aldı. Bütün bunların hepsini zaten aldı. 2 Aralık ile 19 Aralık arasında 10 gün geçmiş birden Olağanüstü seçim kararı alıyor! Çok tuhaf! Bu siyasi bir hamledir. 3 sene daha iktidarını garantiye almaya çalıştığını gösteren bir hamledir. Galatasaray'a katiyen yakışmıyor.  

Galatasaray ile ilgili tüm gelişmeleri Galatasaray Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena haber turu (22 Mart 2019)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.