comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Dursun Özbek'e 'oh' çektiren iki futbolcu

18 Eylül 2017, Pazartesi 16:29
Galatasaray'da Dursun Özbek'e 'oh' çektiren iki futbolcu

Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek kadroda bulunan Serdar Aziz ve Tolga Ciğerci'nin performanslarından dolayı derin bir nefes aldı.

FutbolArena Özel - Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek'i, kadorda bulunan Serdar Aziz ve Tolga Ciğerci'nin performansları yüzünü güldürüyor. Dursun Özbek iki futbolcunun performansı nedeni ile derin bir oh çekti.


Galatasaray'da Serdar Aziz ve Toga Ciğerci, Dursun Özbek'i mutlu etti


Sarı kırmızılılarda geride kalan 5 haftada 4 gol kaydeden Tolga ve savunmada başarılı olup formayı kaptırmayan Serdar Aziz'in performansı en çok Başkan Dursun Özbek'i güldürdü. Geçen sezon transfer maliyetleri ile  tartışılan Serdar ve Tolga'nın ortaya koyduğu futbol başkan Özbek ile Cenk Ergün'e oh çektirdi.

''ŞİMDİ HERKES HAKLI OLDUĞUMUZU SÖYLÜYOR''
Kasımpaşa maçını Türk Telekom Stadyumundaki locasında izleyen başkan Dursun Özbek, yöneticilere, "Serdar, savunmada hatasız oynuyor. Maşallah diyelim. Bir de çıkıp asist yaptı. Tolga yine üst düzey bir futbol ortaya koydu. Geçen yıl ikisinin de sadece maliyeti ve yıllık ücreti tartışılıyordu. Şimdi maliyetini tartışanlar, doğru iş yaptığımızı söylüyor. Artık Serdar ve Tolga'nın maliyeti falan tartışılmıyor. Çünkü çok iyi oynuyorlar" dedi.

Sarı kırmızılı takımla ilgili diğer gelişmeler için Galatasaray Haberleri özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.