comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Dursun Özbek'e Gökmen Özdenak'tan çağrı: "Türk futbolunu mu bitireceksin?"

09 Ağustos 2017, Çarşamba 22:26
Galatasaray'da Dursun Özbek'e Gökmen Özdenak'tan çağrı:

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'in Kulüpler Birliği Başkanlığına aday olmasına Gökmen Özdenak'tan tepki geldi. 

FutbolArena - Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'in Kulüpler Birliği Başkanlığına aday olduğunu açıklamasının ardından Gökmen Özdenak'tan bu karar tepki geldi. A Spor'da konuşan Özdenak, Dursun Özbek'e çağrıda bulundu. 
 

Dursun Özbek Kulüpler Birliği Başkanlığına aday oldu


Dursun Özbek Kulüpler Birliği Başkan adaylığı hakkında NTV Spor'a yaptığı açıklamada, "Türk futboluna hizmet etmek için aday oldum. 18 kulübün başkanlarının takdir edeceği bir şey. Kim seçilirse seçilsin, herkesin arzusu aynı. Türk futboluna hizmet etmek. Göksel Gümüşdağ Kulüpler Birliği Vakfını çok iyi bir yere getirdi. Dolayısıyla güzel bir seçim olacak. Hayırlı olmasını diliyorum." diye konuştu. 
 

Dursun Özbek'e Kulüpler Birliği Başkan Adaylığı eleştirisi


Dursun Özbek'in, Galatasaray kulübündeki başarısızlığını hedef göstererek Kulüpler Birliği Başkanlığına aday olmasının ardından Gökmen Özdenak, A Spor'da yaptığı açıklamada, "Kurban olayım başkan! Kulüpler Birliği Başkanlığına geçtikten sonra Yıldırım Demirören gibi Türk futbolunu mu bitireceksin? Galatasaray'ın mali yapısı, durumu ortada. Sıra Türk futboluna mı geldi?" diye konuştu. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (14 Eylül 2020)