comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Dursun Özbek'den seçim açıklaması

15 Kasım 2017, Çarşamba 12:30
Galatasaray'da Dursun Özbek'den seçim açıklaması

Galatasaray'da Dursun Özbek, Mayıs ayındaki Seçimli Olağan Genel Kurul için çalışmalara başlamayı öneren kurmaylarına şampiyonluk mesajı verdi.

FutbolArena Özel - Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Özbek, Mayıs ayında yapılacak olan Seçimli Olağan Genel Kurul için yönetim kuruluna seçim mesajı verdi. Dursun Özbek, seçim çalışmalarına başlamayı hazırlanan yönetim kurulu üyelerine şampiyonluk mesajı verdi.


Galatasaray'da Dursun Özbek yeniden aday olacak mı?


Galatasaray'da kulüp başkanı Dursun Özbek, Mayıs ayındaki Seçimli Olağan Genel Kurul için çalışmalara başlamayı öneren kurmaylarına "Sakin olun" talimatı verdi. Özbek deyim yerinde ise ser verip sır vermedi. Çünkü Kesin olarak Mayıs ayında yeniden başkanlığa aday olma kararı alan Özbek'in kimlerle yola devam edeceğini en çok listesindeki bazı yöneticiler merak ediyor.

''SEÇİM DEĞİL, ŞAMPİYONLUK DAHA ÖNEMLİ''
Bu sorulara Özbek "Şu anda seçim adına çalışmayı bırakın seçimi konuşmak Galatasaray'a zarar verir. Galatasaray için önemli olan seçim değil, 21.şampiyonluktur. Taraftar, yönetim, camia hep birlikte tek hedef şampiyonluk olmalı. Bu şampiyonluk Galatasaray için çok ama çok önemli" yanıtı verdi.

Sarı kırmızılı takımla ilgili diğer gelişmeler için Galatasaray Haberleri özel sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)