comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Dursun Özbek: ''Wesley Sneijder'in Fransa'da durumu ortada''

28 Eylül 2017, Perşembe 09:43
Galatasaray'da Dursun Özbek: ''Wesley Sneijder'in Fransa'da durumu ortada''

Galatasaray'da Başkan Dursun Özbek, Wesley Sneijder hakkında çarpıcı ifadeler kullandı.

FutbolArena - Galatasaray yönetimi sezon başında Wesley Sneijder ile yollarını ayırma kararı almış bu karar Galatasaray taraftarlarından büyük tepki çekmişti. Sarı kırmızılı taraftarlar özellikler Östersunds hezimeti sonrasında Wesley Snejijder üzerinden yönetime büyük protestoda bulunmuştu.


Galatasaray'da Dursun Özbek'ten Wesley Sneijder yorumu


Galatasaray'da Başkan Dursun Özbek, Wesley Sneijder hakkında uzun bir aradan sonra konuştu. Hollandalı yıldızın paralı askerlerinin olduğunu belirten Dursun Özbek, çarpıcı ifadeler kullandı.

''PARALI ASKERLERİ FLORYA'YI BASTI''
Milliyet Gazetesi'nde yer alan habere göre, Dursun Özbek, yaz döneminde özellikle Sneijder konusunda çok üzerine gelindiğini belirterek, "100-150 kişi tesisleri bastı. Bu kişilerle ilgili araştırma yaptık. İçlerinde Sneijder'in paralı askerleri vardı. Sosyal medyada da durum farklı değildi! O zaman kontrolü kaybedip motivasyonumuzu yitirsek işimiz zordu. Sneijder, hocanın sistemine uymuyordu. İşte Fransa'daki hali de ortada" dedi.

''BİZE KALSA İKİ SENE ÖNDE GÖNDERİRDİK''

Wesley Sneijder ile 2 sezon önce sözleşme imzalayan Başkan Özbek, ilginç bir ifade kullandı. Hollandalı futbolcuyu aslında iki sezon önce göndermek istediklerini dile getiren Galatasaray Başkanı, "Bu konuda medya da doğru yönlendirmedi. Bize kalsa iki sene önce gönderirdik. Ancak medya destek vermedi" ifadesini kullandı.

Sarı kırmızılı takımla ilgili diğer gelişmeler için Galatasaray Haberleri özel sayfamızı takip edebilirsiniz

FutbolArena Haber Turu (30 Ekim 2020)