comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Dursun Özbek ve Tudor bir araya geliyor

14 Aralık 2017, Perşembe 14:17
Galatasaray'da Dursun Özbek ve Tudor bir araya geliyor

Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek, Florya Metin Oktay Tesisleri'nde Galatasaray teknik direktörü Igor Tudor ve sarı kırmızılı futbolculara bir araya gelme kararı aldı.

FutbolArena Özel - Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Özbek, sarı kırmızılı teknik direktör Igor Tudor ve futbol takımı ile bir araya gelme kararı aldı. Dursun Özbek son haftalarda sıkça eleştirilen Igor Tudor'a yemekte destek verecek.


Galatasaray'da Dursun Özbek'ten Igor Tudor'a destek


Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek, teknik direktör Igor Tudor ve sarı kırmızılı futbolculara bir araya gelme kararı aldı. Başkan Dursun Özbek kenetlenme ve teknik heyet ile futbolculara şampiyonluk yolunda güvenini ortaya koymak adına tüm ekiple öğle yemeği yiyecek.
 

Galatasaray, Dursun Özbek Arda Turan'ı transfer edecek mi?


Ara transfer dönemi yaklaşırken Arda Turan'ın ismi bir kez daha Galatasaray ile gündeme geldi.Hafta başında İstanbul'a gelen ve 1 gün kaldıktan sonra Barcelona'ya dönen Arda Turan'ın, Galatasaray Başkanı Dursun Özbek ile görüştüğü iddia edilmişti.

ARDA TURAN'IN YILLIK MALİYETİ GALATASARAY'IN BÜTÇESİNE FAZLA
Galatasaray yönetimi, bu konu hakkında FutbolArena'ya, "Başkan Dursun Özbek'in, Arda Turan ile bir görüşmesi olmadı. Arda'nın, Galatasaray'a transferi Barcelona'dan kazandığı yıllık ücret nedeniyle zaten çok mümkün durmuyor. Arda, Barcelona'dan yılda yaklaşık 7 milyon euro kazanıyor" ifadelerini kullandı.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.